Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webfejlesztéssel lehet még...

Webfejlesztéssel lehet még pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkodom, beleölök 2-3 évet, és utána szabadúszóként dolgozom. Érdemes vagy már kihalóban van a telítettség miatt? Diplomát nem szerzek s az alkalmazotti lét sem nagyon vonz, végre szeretnék valamit amire vállalkozhatok.
2018. márc. 15. 04:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem magadnak is megtudod válaszolni.

Úgy érzed, hogy maga az internet kihalóban van?

2018. márc. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem a webszerkesztés. Ugy latom inkabb a robotizalas es magasabb szinten lévő dolgok mennek. De nincs jo kepessegem Ennyire matekból. Webesekbol van egy rahedli v tévedek? Udv
2018. márc. 15. 06:47
 3/7 anonim válasza:

Ha jó vagy, akkor is lesz munkád, ha van egy csomó más webfejlesztés, ha nem, akkor akkor sem, ha te vagy az egyetlen.

Amúgy informatikai háttér tudás (nem játék, word, internet, Windows, gép összerakás stb-re gondolok) nélkül kevésnek érzem a 2-3 évet.

2018. márc. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán van ebben jövő. A weboldalakat kiszorították a facebookos oldalak, meg akinek kell, az ma már pár perc alatt összekattint magának egyet. Webalkalmazás fejlesztésnek viszont lenne jövője csak diploma nélkül szabadúszóként nem fogsz melót kapni.
2018. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne pénz, lehet milliomos nem leszel, de egy kis mellékest biztos tudsz keresni.

Én nemrég kezdtem el egy online tanfolyamot, ingyenes:

[link]

2018. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Webfejlesztéssel lehet pénzt keresni. A sok kókler kattintgatós wordpress huszárt ne tekintsétek már webfejlesztőknek. Szerintem először járj utána, hogy mit takar a webfejlesztés, mert ahogy látom sem te sem a válaszolók nem igazán vannak ezzel tisztában.
2018. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DnPlymn válasza:
A Wordpress huszárok is 50 környékén kattintgatják össze a bemutató oldalakat. De ha még tanulnál és van affinitásod a programozáshoz, akkor tanulj rendesenegy magáncégnél. Lehet a félév közel egy milla, de sok cég inkább alkalmaz, mint egy bsc-vel.
2018. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!