Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mire vállalkoztatok? Mit...

Mire vállalkoztatok? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Olvasok itt rövid és velős történeteket, dolgoztam gyárban kevés pénzért, aztán vállakozó lettem és négyszer annyit, millió fölött keresek stb. Kíváncsi vagyok, mi volt az ötlet, aminek megvalósítása mára biztos anyagiakat jelentett.

2018. ápr. 8. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
te mit vállalkozol?
2018. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vállakozó, csak kívancsi.
2018. ápr. 8. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyárból, külföldre mentem dolgozni az eredeti szakmámban. Az ott szerzett tapasztalatokat hazahoztam, közben mellett elvégeztem azt a szakot, amit gyár mellett nem tudtam befejezni anno, a kettő ötvözetéből meg létrehoztam egy egyedi programot, ami a vállalkozás know-how alapja. Jelenleg 5 telephelyem van, 10 tevékenységi körrel ehhez, több alkalmazottal.
2018. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy picit okosabb lettem, de konkrétumot még mindig nem tudok. Nem a céges titkokat akarom tudni, az meg csak nem titok, hogy konkrétan mi a cég profilja, mi készült az adott gyárban, vagy milyen szakmáról beszélünk. Ez a bajom sok esetben, egyszerűen nem írják le, hogy atombombát gyártanak vagy űrhajókat terveznek, csak azt, hogy degeszre keresik vele magukat.
2018. ápr. 8. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Dolgoztam irodában fordítóként, és most vállalkozóként tanítok nyelveket. A keresetem nagyjából ugyanannyira jön ki, viszont szabadon döntöm el, hogyan osztom be a napjaim, mikor utazom el valahova, és mikor akarok esetleg egy-két hónap szünetet hagyni.
2018. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hűtőláda gyárban dolgoztam.Ennek sok köze nincs a szakmámhoz. Szakács az eredeti és Geográfus a bsc. minősített pályázatíró és figyelő akkreditált.


Gasztroföldrajz és terület- település fejlesztés, településmarketing az irány. A helyi gazdaság fejlesztesen belül kezdő vállalkozóknak pályázatírás, inkubátor jelleggel szolgáltató hàzat üzemeltetek vidéki, 5000 fő alatti településen. Helyi termék alapú streetfood büféim vannak ahol az alkalmazottaknak és a külsős pályázóknak külföldi szakmai gyakorlatot és karrier építési lehetőséget is biztosítok több nemzetközi partnernél hozzájárulva ezzel a jövedelmi viszonyok , fizetőképes kereslet javulásához a periférián.

2018. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végre! Ez az, #5 és #6, erre vagyok kíváncsi. :)
2018. ápr. 8. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Saját és ismerősi példák:

kényszerből 10 éve elkezdtem multinál dolgozni, 1 év után vezető lettem, és sok tehetséget kihozott belőlem ez a pár év, de a nagyvállalatoknál sokszor elvész az igazi cél, ezért karriertanácsadásban és munkaerő-fejlesztésben kezdtem el vállalkozni, hogy úgy érzem, teszek valamit az emberekért.

Még friss a dolog, remélem jól alakul, nagy élmény a szenvedélyemmel foglalkozni!


Ismerősök:

srác tűzoltó volt, mindig is jó üzleti vénával, pár éve alapított tűzvédelmi céget, erre ugye mindig van kereslet. Ma már annyi a munka, hogy nem bírják négyen, azért is mert mindent top színvonalon csinálnak meg.


Fiatal lány mindig is angoltanár akart lenni, összeálltak 3-an, plusz az édesapja a lánynak, aki beszállt egy adag tőkével, nagyon szuper, újféle nyelviskolát alapítottak, számomra az is elképesztő, mennyire tudatosan, alkalmazottaikra figyelve irányítják a dolgokat. Nincs eszeveszett profit, de szépen megélnek belőle és imádják, az apának a monoton munkája mellett a cég ügyintézése lett a szenvedélye, egész megfiatalodott. :)

2018. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!