Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Így lehet vállalkozást indítan...

Így lehet vállalkozást indítani? Illetve, merre induljunk?

Figyelt kérdés

A feleségemnek, jó munkahely lenne, ha indítanánk egy saját vállalkozást. Nekem van villamos, és automatikai végzettségem, de neki nincs. Viszont azt szeretném, ha ő intézne mindent, (papírmunka, adózás, stb.) én meg csak melóznék. Ami még "érdekesebbé" teszi a dolgot, hogy nekem van egy jól fizető munkahelyem, amit nem hagynék ott, tehát másodállásban dolgoznék a feleségem vállalozásában.

Megoldható ez? Merre induljunk? Semmi tapasztalatunk, ismeretségünk sincs a vállalkozók világából.


2018. ápr. 15. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Olcsóbb, ha te leszel ev, ő alkalmazott nálad.

Vagy bt, ahol ő munkaviszonyos ügyvezető, te meg megbízással személyesen közreműködsz nulláért.

De ha az adózást ő fogja intézni, nyilván ért hozzá, miért nem őt kérdezed?

Ja, nem ért hozzá? Jó nagy bukta lesz.

2018. ápr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre így nem igazán lehet válaszolni: pl. milyen munkákat végeznél? Egyedül dolgoznál vagy az elvégzendő munkához más emberekre is szükséged lenne? Elvileg a feleséged nem válthat ki olyan vállalkozást, amihez nincs végzettsége - csak ha bejelent Téged is, de egyáltalán nem bizos, hogy úgy megéri Nektek: Kellene keresned egy könyvelőt, elmondani neki, mit szeretnél és vele átrágni, melyik vállalkozási forma lenne nektek jó?
2018. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!