Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Hajfonasbol penzt csinalni?

17 eves vagyok.Ugy gondolom hogy szepen fonok hajakat az atlagtol szebben,ezt sokan mondtak. Az jutott eszembe hogy jo lenne ebbol valahogy penzt csinalni. De hogy kezdjek hozza? Hirdessem meg pl facebookon? Vagy csak jis plakatokat tegyek ki ujsagtablakra egy telefonszammal? Mukodhet ez a dolog vagy ez nem nagyon erdekli az embereket?

Keress kérdéseket hasonló témában: hajfonás

ápr. 16. 17:38  Privát üzenet  

A válaszok
inkább csinálj szalmából egeret

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 16. 18:57 Privát üzenet
Szerintem kimondottan nincs kereslet sima hajfonásra, ha valami meg fonásos alkalmi frizurát akar inkább fodrászhoz megy.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 16. 19:48 Privát üzenet

Ha ügyes vagy, suliban v. face-en meghirdetheted.

Ha jelentkeznek, van egy kis bevételed, ha nem, akkor sem veszítesz semmit.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 21. 22:41 Privát üzenet

Menj el egy afro fodrászatba, ott egész nap fonnak.:)

Én is voltam 2x, színes tincseket fonattam bele.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 27. 17:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
25 millio forintbol milyen vallalkozast eredemes csinalni, ami eltart egy embert? ( orokoltem es hatha kapok egy jo otletet, hogy ne kelljen alkalmazottkent dolgoznom)
Mit kell ilyenkor csinálni pénztárgéppel?
Lehet ilyet csinálni?
Ha saját vállalkozást csinálok hitel segítségével de csődbe megy, mit lehet ilyenkor csinálni?
Kocsmából büfé lehet csinálni?
Amennyiben dizajnerként Európa szerte szeretnék kisebb munkákat elvállalni irodáknál- Magyarországról, azaz otthonról, milyen hivatalos úton lehetne csinálni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!