Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kulfolfi uzlet hirdetesi honlap?

Kulfolfi uzlet hirdetesi honlap?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek es uzletet kezdek beinditani ahol egy lanyt keresnek segitotarsnak. milyen veblapokat tudtok ahol hirdetest lehet feladni? (munkaajanlo hirdetes)

Probaltam facebookon is keresni valakit de sok sok ember van aki megbizhatatlan volt vagy erdekelte a munka de nem fektetett bele energiat volt aki le is lepett a penzzel.Ugyhogy gondoltam itt megkerdezem tudtok e olyan oldalt ahol megbizhato embereket lehet talalni allasra?



2018. ápr. 21. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

"Kulfoldon elek es uzletet kezdek beinditani ahol egy lanyt keresnek segitotarsnak"


ez valami strici hálózat?

2018. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem,no vagyok minek inditanek strici akarmit..de amugy a kerdesem nem ez volt hanem egy honlap ahol lehetne hirdetni..amugy meg csak egyetlen egy lany keresnek aki megbizhato volna
2018. ápr. 21. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjuk, mi a termék vagy szolgálatatás, amire a céged épül, hogy ajánljunk weboldalt, ahol megtalálhatod a megfelelő partnert?
2018. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!