Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webáruházat nyitni mennyi...

Webáruházat nyitni mennyi saját tőkével érdemes?

Figyelt kérdés
Egy kisebb ruházatira gondoltam.
2018. máj. 18. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
1-20 millió Ft-ig bármennyi.
2018. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy értem h mennyi a minimum amire szükség van?
2018. máj. 18. 19:29
 3/6 Bak Norbert ***** válasza:
63%
én egy 200.000-es hitelkártyàval inditottam anno, de az ma már szinte képtelenség lenne annyira lerágott csont ( és túltelítődött )már ez a fajta megoldás.
2018. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

nem tudjuk. az, hogy "kisebb" az jelenthet sok mindent.


ha 10ezer Ft-ot érő ruhákat akarsz árulni, akkor az nem ugyanaz, mintha 1-2ezer Ft-osakat...azt sem tudjuk, hogy ezekből a ruhákból milyen mennyiségű raktárkészletet akarsz feltölteni. minden féléből méretenként 10-20 db-ot vagy csak 1-2 db-ot és ha elfogy, akkor újrarendelsz...


azt sem tudjuk, hogy milyen módon akarod szállítani a cuccokat, mert nyilván más áron dolgozik a posta is meg más áron mondjuk a gls.


de ha nem is mennénk ennyire előre, azt sem tudjuk, milyen formában akarod ezt csinálni, mert elég sok féle van, más-más költségekkel...


mennyit akarsz költeni a marketingre, mert ugye az sem mind1, hogy egy 50. tucatwebshoppal akarsz beszállni a versenybe, amihez elég nyomatékos reklám kell, hogy téged válasszanak, esetleg egy tök egyedülálló valamit, amihez elég egy kisebb, mert nincs is más, aki hasonló dolgokat árul.


de egyébként tökmind1, mert szerintem nincs annyi pénzed, hogy ezen az egyébként eléggé telített piacon legálisan elindulj és ne bukj bele...

2018. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen formában akarod csinálni? Kft, bt, egyéni vállalkozás?


Már most is van vállalkozásod és a tevékenységét bővíted vagy ezután alapítod?


Ezek azért fontos kérdések.


A többi viszont már tevékenység specifikus. Mennyiért tudod beszerezni a ruhákat és vajon lesz-e elegendő vásárlód. Ezt nagyon nehéz megmondani kívülről. Sőt még neked is.

2018. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minimum 300 ezer forintot számolj a webáruház elindítására (ebbe benne van a bankkal beszereltetett internetes fizetés).
2018. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!