Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elfogadnál egy nőtől üzleti,...

Elfogadnál egy nőtől üzleti, vállalkozási tanácsokat?

Figyelt kérdés
Vagy csak férfitól?
2018. jún. 19. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Én el: nem azon múlik, hogy férfi vagy nő, hanem azon, hogy mennyire ért hozzá? :-)
2018. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

El. Nem érdekel a neme, hanem az eredményei érdekelnek.

(A legtöbb "tanácsadó" egy kalap kakit sem ér, nemtől függetlenül. Szóval, ha találkozom valakivel, aki valóban ért a szakterületéhez, akkor azt elismerem, mindegy, hogy mi a neme.)

2018. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Semmilyen tanácsot nem fogadnék el nőtől. :) 33/F
2018. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, hogy mit tanácsol!


Kaptam már buta ötletet mindhárom nemtől (l-f-t), de eddig használható tanáccsal még sajnos nem találkoztam.

2018. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
még férfitól sem fogadnék el :)
2018. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nagyon nehéz a kemény, raciális tanácsokat egy nő szájából hallani, sokszor cuki, vattacukor mintás körítésben adják el magukat inkább. (akárhány vállalkozónőt látok online, mindegyikükre jellemző ez kb)


Ezzel jól lehet eladni nőknek gondolom, de én biztos nem tartanám hitelesnek. Ez alól kivétel volt, amikor adótanácsadáson voltam, 30ezres órabére volt a nőnek, és megérte természetesen. A könyvelés területén minden további nélkül hitelesnek tartom a nőket.

Egyéb vállalkozói területeken kizárólag akkor, ha a bullshit helyett iszonyatos jó számokat produkálnak, és ezt nyíltan fel is vállalják. Ebben az esetben semmi se számít.

2018. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!