Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki próbâlta már ezt,...

Valaki próbâlta már ezt, érdemes bele kezdeni?

Figyelt kérdés

[link]

Én annyira nem hiszek ebben az én mindent tudok és megtanítok neked dologban.



2018. jún. 20. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj! Ennyi pénzért iszonyat gagyi lehet.

Egy normális vállalkozásindítás tanfolyam nem ennyibe kerül.

2018. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1


Na igen azt el tudom képzelni pláne,hogy komoly cégek épülnek rá.Anno szolnokon is néztem egy utcában elég komoly épületben vállalkozás képzés de gondolom alsó határ min 100EFt

Itt meg majd neten küldözgetnek 2 hónapig dolgokat de az önismeretet sem lehet szerintem megcsinálni csak így neten keresztül.Egyébként az oldalon a csaj aki beszélt,hogy mennyivel lett jobb az élete meg neten nyomja az utazás ipart az is olyan betanultnak hangzott.Meg is néztem az oldalát csupa sablon pont mint a tanfolyam reklámozó oldal.

2018. jún. 20. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolytalan az egész, pláne hogy csak nőknek szól. Inkább egy motivációs tréning szerintem, minthogy gyakorlatban használható tudást adjon. Blog írás, online marketing? Ezekre nem lehet normális jövedelmet biztosító vállalkozást alapítani. De amúgy jó célcsoportot fogtak meg, akik fogékonyak arra, hogy bepalizzák őket, csak adjanak nekik önbecsülést, és bíztassák őket, hogy igenis tudnak vállalkozást vezetni az unatkozó feleségek, háztartásbeli anyukák, gyeden lévő kismamák. Megmutatják a világnak, hogy érnek annyit, mint a vállalkozó férfiak, és keresnek is annyit. Persze lehetséges, de az aki rátermett enélkül a "program" nélkül is meg tudja csinálni.
2018. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vállalkozás tréning 😁😁😁 .Erre vannak az inkubátorházak, vállalkozásfejlesztési alapítvány meg iparkamara.
2018. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!