Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozást szeretnék...

Saját vállalkozást szeretnék indítani. A jogi részével nem vagyok teljesen tisztában. Kitől lehetne ezeket megtudni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Egy jogásztól. Da bumm tiss! :D
2018. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

1.- utána olvasol a neten

2.- utánajársz magad (könyvelő, okmányiroda, NAV, stb)

3.- fizetsz egy olyan embernek, aki egyéni vállalkozás indításának a lépéseivel, felvilágosítással foglalkozik.

2018. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy csomagellenőrző és csomagküldő vállalkozást szeretnék indítani. Ehhez szükséges bármi különleges végzettség?
2018. júl. 4. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Bocs, de mit kell érteni azon, hogy "csomagellenőrző szolgáltatás"? A csomagküldőt értem - az pl. a webáruház.
2018. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pardon, rosszul írtam: "csomagellenőrző vállalkozás"
2018. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csomagokat bontanánk ki és ellenőriznénk a tartalmukat.
2018. júl. 4. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:
?
2018. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

?????

Áruld már el, ezt mégis hogy gondoltad?

Ezt még a VÁM-Posta együttes sem nagyon csinálja, mert még ők is csak átvilágítják a csomagot és ha gyanús, csak akkor bontják fel. Nem mellesleg ők hivatalos szervek.


Ha külföldről jövő csomagokra gondoltál, akkor ezt elvégz helyetted a vám - ha meg belföldire, akkor meg "kikérem magamnak", hogy az eladóként biztonságosan becsomagolt és feladott csomagomba valaki belenyúlkáljon és a végén a vevőmhöz vagy összetörve vagy hiányosan érkezzen meg.

Írd már le légyszi részletesen, hogyan gondoltad - mert szerintem ez jogilag sem lehetséges.

2018. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyobb cégeknek akikhez sok csomag megy átvilágításra és nem bírnak határidőre végezni vele, nekik segítenénk be. Úgy mond kiadják a többlet munkát alvállalkozóknak, vagyis nekünk.
2018. júl. 5. 12:55
 10/12 A kérdező kommentje:
És pont ez lenen a lényege, hogy ne hiányosan és össze törve érkezzen meg hozzád. Hidd el jó dolog ez.
2018. júl. 5. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!