Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozás/Cég alapítás mit...

Vállalkozás/Cég alapítás mit hogyan?

Figyelt kérdés

Egy ideje már dolgozom egy cégnél külföldre közvetít embereket én jelenleg sofőr vagyok itt már egy ko ideje és látom hogy van benne lehetőség rengeteg a munka erő akik felkeresik ezt a céget szinte 2 havonta új autot kell vásárolni és egy új sofőrt felvenni hogy meg több embert tudjon ki vinni. (Korrekt cég nem panaszkodnak rá nem hiába keresik fel ilyen sokan szóval a buta primitív szövegeket mint például “ modern kori rabszolga tartok” stb. Kérem elkerülni mert nem érdekel.


Ebben szeretnek segítséget kérni alap tőkem 2 millió forint ez elegendő elkezdeni ? Rendelkezem saját kisbusszal szóval az utazást tudom biztosítani ez úgy gondolom már egy előny. Van valalkozsi engedélyem.

De viszont a legnagyobb problémám az a papírmunka es a nyelvtudás hiánya szóval én úgy képzeltem el hogy szeretnek egy társat magam melle aki a papirmunkat es a külföldi cégekkel való tárgyalásokat le bonyolítja ( szó sincs róla h mind ént neki kell csinálni mindenhova ketten mennénk nem bújok ki semmi alól attól függetlenül hogy nem értek hozza hajlandó vagyok beletanulni idő közben).

Szerintetek milyen végzettséggel biro személy jöhet szoba ? Persze németül beszéljen de ezen kívül?

(Ennek a társnak semmi pénzbeli hozzajarulast nem kérem cska a fent említett dolgok elvégzését)

Szerintetek ilyet vala valaki hogy társul egy másik személyhez vagy elég lenne ha alkalmaznám?

(Németországba közvetítenem az embereket.)


2018. júl. 18. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Van valalkozsi engedélyem.


hát, pedig jó lenne szelektálni, ki kaphat...

2018. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most egyéni vállalkozó vagy? Mert írtad hogy van vállalkozási engedélyed.


Vállalkozást alapíthatsz akár holnap is. Utána azonnal adj fel álláshirdetest. Elég lesz egy alkalmazott is, nem kell tulajdonostárs.

2018. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg azért van vállakozási engedélyem mert be dolgozom ennek a cégnek és (csak így mehettem ide dolgozni hogy van maszekom ahogy mi mondjuk mivel én szlovákiai vagyok).
2018. júl. 19. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
És a céget hol alapítanád? Magyarországon vagy Szlovákiában?
2018. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szlovákiában itt egyelőre kedvezőbbek a feltételek.
2018. júl. 19. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!