Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Be kell fizetnem a márciusi...

Be kell fizetnem a márciusi iparűzési adót?

Figyelt kérdés

2018 április 6-án lettem egyéni vállalkozó (KATA-s adózó), ugye bár minden évben 03.15.-ig és 09.15.-ig be kell fizetni 25-25 ezret, tehát 1 évben összesen 50 ezret az iparűzési adóra.


Az volna a kérdésem mivel április 6-án lettem egyéni vállalkozó akkor rám márciusi nem érvényes csak a szeptemberi? Mert ezzel nem vagyok tisztában mivel amikor azt kellett fizetni még nem voltam egyéni vállalkozó.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 22. 00:31
 1/2 Fish1 ***** válasza:

Szerintem csak az év tört részére.

De az önkormányzat küldeni fog erről levelet meg csekket, miután ott bejelentetted, hogy vállalkozásod van.

2018. júl. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence87 ***** válasza:
Szerezz egy könyvelőt, egyéni vállalkozónak is kell könyvelő, pontosan azért, mert felmerülnek ilyen kérdések.
2018. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!