Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hangszigetelt wc-ben láttok...

Hangszigetelt wc-ben láttok fantáziát?

Figyelt kérdés

Ugye sokan kínosnak érzik, mikor a nagydolguk intézését az azzal járó zajok kísérik, emiatt arra gondoltam, hogy a hangszigetelt wc-fülkék iránt igen nagy érdeklődés lenne a piacon.


Szerintetek?



2018. júl. 31. 10:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Természetesen a tervezett fülke beszerelhető lenne a lakásokba/házakba.
2018. júl. 31. 10:36
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Üzletek, irodák, bevásárlóközpontok ilyenre nem fognak költeni. Van wc, akinek nem tetszik, az nem használja.

Otthon meg nincs olyan nagy tömeg :D

2018. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 Ez rossz felfogás. Egy jó üzlet gondol a vásárlóinak komfortosságára, hogy azokban minél kellemesebb élmények kötődjenek az adott üzlethez, így minél szívesebben járjanak oda vissza (nemhiába van, hogy a normálisabb üzletek nem egy helyi rádiót bömböltetnek a beltereikben, hanem direkt a vásárlásokhoz komponált, halk zenéket játszanak, továbbá a belső dizájnnal és a pénztárosok kedvességével is a vásárlók kegyeit keresik, vagy például az V. keri CBA üzletekben még a beltér illatáról is gondoskodnak stb.).


És igen, nagyon sok ember feszeng otthon is pl. a kedvese vagy a lakótársa előtt, ha kellemetlen zajokkal jár a vécézése.

2018. júl. 31. 11:12
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Te amúgy még szűz vagy?
2018. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
# 4 ?
2018. júl. 31. 11:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem látunk benne fantáziát.

Ahol a hang nem jön ki, ott a levegő sem kering. Tehát masszív szarszag lesz a szellőzés hiánya miatt. Szükség van a természetes ventilációra. Egy hangszigetelt WC az olyan, mint egy hűtőszekrény belülről. No nem a hőmérséklet, hanem hanem a nyílászáró és az izoláció miatt.


Amúgy erre van egy olcsóbb és szellemesebb megoldás:


[link]

2018. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, aztán majd a kakimanó kiszabadít, ha véletlenül megadja magát a zár vagy éppen trónolás közben tör rám az infarktus.
2018. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sokkal inkább para, mint komfortos...
2018. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valaki rosszul lesz a WC-ben, hiába dörömböl és kiabál, meghal a segítségnyújtás hiánya miatt, aztán majd téged jelentenek fel a hozzátartozói.
2018. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a kórházban mentem el kakkantani a WC-re, felszakadtak a varrataim és 2 órát a véremben feküdtem, nem tudom hogyan sikerült összehozni, de a plafonra is került vér nem csak a falra, ahol kapaszkodni próbáltam. Mindez egy szimpla hangszigetelés nélküli WC-ben, hiába kiabáltam nem hallották meg, vagy simán nem foglalkoztak vele, én az utóbbira fogadok!

Akkor egy sima pukinak ki járna utána, hogy kitől eredhet?


Mindenesetre, ha a te hangszigetelt WC-éd lett volna a helyszín, legalább összeszedtem volna egy kisebb vagyont a pereskedéssel :)

2018. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!