Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan éri meg vállalkozni...

Hogyan éri meg vállalkozni akkor, ha van főállásom, ahol vonnak tőlem mindenféle járulékot ugye, és a tervezett vállalkozás csak apróság lenne, pl. ékszerkészítés vagy dekoráció?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom, hogy havi szinten keményen be kell fizetni egyéni vállalkozónak 50 ezer forintot, és ennyi bevételem meg nem lenne, nemhogy nyereség is...

2018. szept. 18. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Ha Te írtad nekem a privátot most, akkor ott már válaszoltam.

És nem, mellékfoglalkozásban nem 50 ezer ft, hanem ha nincs bevételed, akkor akár 0 is lehet - de KATA-s vállalkozóként havonta 25 ezer ft a mellékfoglalkozású adó.

2018. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van fő foglalkozásod, és ha katás leszel, akkor 25 ezret kell fizetni havonta fixen.
2018. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!