Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Általános iskolásoknak/gimnazi...

Általános iskolásoknak/gimnazistáknak angol korrepetálás vállalásához és hirdetéséhez kell valami engedély?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyetem mellet zsebpénzt szerezni, és mivel anglisztika szakos hallgató vagyok, úgy gondoltam kihasználhatnám az angol tudásomat. Kell ehhez valamiféle engedély, vagy mittudomén mi? Egyáltalán nem értek a témához azért kérdezem :D

2018. okt. 7. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2018. okt. 7. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Vállalkozás kell, ha jogtisztán akarod
2018. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha főállás mellett csinálod, akkor nem gond. De így elvileg adóznod kellene utána. Persze sokan nem teszik, de attól még kellene, hiszen pénzt keresel vele.
2018. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha főállás mellett csinálja, akkor sem lehet feketén.
2018. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!