Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozásomba felvehet...

Saját vállalkozásomba felvehetek valakit marketinges pozícióba, akinek nincs diplomája?

Figyelt kérdés
Köt valami szabály, hogy milyen végzettségű embert vehetek fel egy adott pozícióba, vagy csak a saját érdekem megnézni ki-mihez ért?

2018. okt. 19. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Bárkit felvehetsz, teljesen nyugodtan.
2018. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne viccelj már, a magyar marketingesek zömének semmilyen releváns diplomája nincs. Nézd már meg a Wolf Gábor némettanár feleségét például...Nem kell diploma, akár Buksi kutyát is felveheted.
2018. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Bárkit felvehetsz, csak azt vizsgált meg alaposan, tudja-e teljesíteni az elvárásaidat.
2018. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Egy ideje már nem vehetsz fel csak úgy bárkit olyan pozícióba, ami végzettséghez kötött. Régebben valóban nem kellett ezzel foglalkozni, de jó pár éve szerencsére ez már bevezetésre került.
2018. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ehhez a pozícióhoz mi kell, hogy legyen neki?+
2018. okt. 19. 19:20
 6/10 A kérdező kommentje:
A fő tevékenységemhez nekem van engedélyem, végzettségem. A marketinget eddig én csináltam, ahogy tudtam, mivel nem volt rá lehetőségem, hogy mást felvegyek erre. Azt lehet, hogy én csinálom magamnak, de más nem csinálhatja meg azt, amit eddig én csináltam, mert nincs végzettsége hozzá? Nem fura ez egy kicsit?
2018. okt. 19. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
A marketing egy kamu szakma, akárkit felvehetsz rá.
2018. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kamu szakma? Alap és mesterképzésen is oktatják felsőoktatásban. Azért gondolom nem véletlenül.
2018. okt. 19. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Attól, hogy oktatják, még semmit nem jelent. Gender szakot is akartak...
2018. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
meg e-sport vagy mi lesz...
2018. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!