Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Működő vállalkozások üzleti terve elérhető valahol?

Főleg kutyapanzió, illetve akármilyen kis büfé szerű (lángosos, hot-dog-os stb.-s) vállalkozásnak az üzleti terve érdekelne.

Előre is köszönök minden segítő választ!

2018. okt. 21. 22:01  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

és lehetőleg egyéni vállalkozás érdekelne (főleg büfénél)

# 1/7Időpont 2018. okt. 21. 22:17 Privát üzenet
Minek? Nem fog rajtad segíteni, mert minden üzleti terv egyedi.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. okt. 22. 01:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De igen fog rajtam segíteni mert vizsgára kell, és vagy büfé félében gondolkodom vagy kutyapanzióban.

Főleg a büfét, mondjuk ha egy lángososnak el tudnám olvasni az üzleti tervét, akkor lenne egy kiindulási pontom, és természetesen nem lángosost írnék hanem mást csinálnék helyben, mást árulnék.

# 3/7Időpont 2018. okt. 23. 12:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondjuk aminek mégjobban örülnék, ha egy induló ilyesmi vállalkozásnak tudnám megtalálni az üzleti tervét (vagy akár olyannak ami most is működik, de amikor indult azt is meg lehet találni)

# 4/7Időpont 2018. okt. 23. 13:01 Privát üzenet
Nézd, azt, hogy a Kuruc utca és a Honvéd utca sarkán lévő lángossütő miért működik hót gazdaságosan, azt nem máshonnan koppintott üzleti tervből szedték a jelenlegi üzemeltetők.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. okt. 24. 14:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem érthető...

akarok egy alapot amit "csak" át kell írnom (nyílván az is idő de töredék..), hogy tudjak valamivel odaállítani a vizsgára.

NEM úgy akarok üzletet nyitni hogy lekoppintom mások tervét. Sőt EGYÁLTALÁN NEM AKAROK SEMMILYEN VÁLLALKOZÁST NYITNI.

Csak kellene a vizsgához.

# 6/7Időpont 2018. okt. 25. 12:23 Privát üzenet
szandi991081999 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy hogy döntöttél?

Nekem is írnom kell üzleti tervet a vizsgához. Én végül panziót csinálok, de melléktevékenység a kutyakozmetika. Sehol sem találom a panzió TEÁOR számát. Nem tudod véletlenül? :/

# 7/7Időpont jan. 9. 18:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ausztria, vállalkozások?
Ha januárban váltottam ki az egyéni vállalkozóit (KATA), akkor még megigényelhetem az induló vállalkozások támogatását?
Mik azok a vállalkozások, ahol csak befektetett pénz kérdése, hogy mennyit keresel vele?
Vállalkozások, cégek, egyéni vállalkozóknak miért kötelező az ipari kamarai tagság?
A betegszállítási vállalkozások hogy müködnek?
Ebay, Amazon kereskedőt keresek?! Aki hosszabb ideje és folyamatosan értékesít az oldalakon! Magánszemélyek, vállalkozások megkeresését is örömmel venném!

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!