Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találhatok üzleti terv...

Hol találhatok üzleti terv példákat?

Figyelt kérdés

Üzleti tervet kell csinálnom beadandónak az egyetemen és a tanár azt mondta sok példát lehet találni interneten. Nem tudom hogy rosszul keresek-e rá vagy mi de eddig még csak egyetlen egy angol nyelvűt találtam pedig többször és többféleképpen kerestem rá és nem csak ma.


Légyszi tudtok segíteni?



2018. okt. 26. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy buta kérdés szerintem.

Ha valaki csinál egy üzleti tervet akkor meg is valósítja, nem pedig felteszi az internetre.

Találj ki valamit, és ne szólj róla senkinek amíg meg nem valósítod. Mert ellophatják. Bár nem tudom hogy mi a fenét lehet még kitalálni amiből nincs már 5 tucat legalább.

Kisközért???

2018. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez egy buta válasz volt szerintem.


Ugyanis már rég megvalósított vagy rég füstbe ment (vagy kamu) üzleti tervet is meg lehet osztani csupán példának, ugyanis az itt felsoroltakon senki sem nyerhetne úgy hogy az értelmi szerző közben veszítsen.

2018. okt. 26. 21:39
 5/6 A kérdező kommentje:

"KÉSZ" üzleti terv (hogy erre nem gondoltam...)

köszi a segítségeteket :)

2018. okt. 26. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de utánaolvastam. Te nem ötletet akarsz találni az interneten, hanem hogy mik kellenek (dokumentumok)egy ötlet megvalósításához.
2018. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!