Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan érdemes pubot/kocsmát...

Kamikazemagic kérdése:

Hogyan érdemes pubot/kocsmát nyitni, illetve üzemeltetni?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni olyanoktól aki már üzemeltetett kocsmát vagy pubot. Az alapvető dolgokkal tisztában vagyunk, viszont szeretném tudni mikre érdemes leginkább odafigyelni.(Megyeszékhelyen lenne egy bérelt helyen, amely eddig étterem volt)

2018. nov. 20. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
A legfontosabb: árban ne menj alá a többieknek. A második: döntsd dl ki a célközönség. Ha nem akarod a sok részeget magas árak kellenek. Harmadik: kamerázz be mindent, különben az alkalmazottak szétlopnak.
2018. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"amely eddig étterem volt"


Meg fog gyűlni a bajod a lakókkal, a környezettel, ha kocsma lesz. Nemrég egy fagyizó (!!) előtt láttam kiírva, hogy ne beszélgessenek a fagyizó előtt, mert zavarja a lakókat, ma meg egy tv műsorban volt, hogy a dohánybolt előtti beszélgetés zavarja az ott lakó embereket, már hívtak rendőrséget, feljelentették őket az önkormányzatnál, stb.

Szóval "előre" legyél jóban a környékbeliekkel: pl. nyitásra hívd meg egy ingyen italra a házban lakókat vagy szomszéd ház lakóit :-)

2018. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
80%

Előny, ha olyan helyen van a kocsma, ahol egy nagy körzetben nincsen kocsma/pub. Ez egyéni vélemény, de én szeretem az olyan kocsmákat, ahol nem csak inni lehet, hanem mondjuk van darts, billiárd vagy csocsó, esetleg TV ahol lehet nézni meccseket. A kamera jó ötlet, ha nincs riasztó, szereltess be egyet.


Remélem segíthettem!

2018. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!