Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Acélból készült ivó kulacsokat...

Acélból készült ivó kulacsokat szeretnék árulni egyéni vállalkozóként. A terméket külföldről rendelném be, webshopban értékesíteném. Mivel ivókulacsról van szó, tehát isznak belőle, szükséges e bármilyen ÁNTSZ vagy NÉBIH engedély?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Igen!
2018. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Te vagy esetleg valaki tudna segíteni, hogy milyen engedély kell? Hívtam őket többször, kaptam már 8-10 számot is, de mindenki máshova küld. Ha engedély nélkül értékesítek, lebukás esetén rögtön bírság, vagy először csak figyelmeztetés?
2018. dec. 12. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Olyan papír kell tőlük, hogy bevizsgálták és nincs benne kioldódó káros anyag.
2018. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A külföldi gyártónak SGS tanúsítványa van, ami nemzetközi. Elég részletes elemzés. Ez vajon elég lehet, vagy mindenképp szükség van a magyar hatóságokra is?
2018. dec. 13. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!