Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóként mi a...

Egyéni vállalkozóként mi a dolgom a kötelező jótállással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A termék, amit webshopon keresztül értékesítek 8.150 Ft-ba kerül. Úgy tudom, hogy az 1 éves jótállás csak 10.000 Ft feletti érték esetén kötelező. Ez azt jelenti, hogy akkor számomra nem kötelező a jótállás? A másik kérdésem az, hogy ha köteles lennék/vagyok jótállást nyújtani 1 évig, akkor erről kell a vásárlómnak adni egy külön papírt vagy elég a számla az adásvételről? Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 13. 12:34
 1/2 Bak Norbert ***** válasza:
72%
A gyártói garanciát adhatod tovább, ugyanúgy ahogy te magad is beszerzed. 1-3-5 vagy akár élettartam garanciával is, ha úgy kaptad a nagykertől, disztribútortól, vagy a gyártótól. Külön jótállási jegyet nem kell gyártanod, de gar papírt adhatsz amire fel van vezetve a gyári,vagy egyedi azonosító száma a terméknek amiről felismerhető az adott termék( ha van ilyen ).
2018. dec. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a korrekt választ!
2018. dec. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!