Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Iskola nyítás, fintesz suli?

Iskola nyítás, fintesz suli?

Figyelt kérdés

Hali sziasztok!

Továbbtanulás elött állok,és megjegyezném(4éve sportolok,testépítés)

Ezért is megyek dietetikára,hogy hivatalosan is tudjak étrendet írni.

Van egy okj személyiedző végzettségem(6hónapos)

Nem tudom mennyire vagytok benne,hogy ha egy fintes sulit szeretnék nyitni,tehát személyi edző képzést.

Erről van valami dokumentáció?

vagy esetleg aki jobban belelált a vállalkozás dolgokban az leírná a véleményét?


2018. dec. 17. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Majd ha lesz 15-20 év személyi edző tapasztalatod, tobb sikeres versenyződ, sok referenciád, térjünk erre vissza. Addig meg hajrá, tanulj fejlődj sokat!
2018. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hű ez azért bonyolult. Mi együtt tanultunk a személyi edzőkkel (sportedző vagyok), de rendes képesített tanár tanította az anatómiát, edzéselméletet, sportpszichot, gimnasztikát.. Stb na meg akkreditált iskolának kell lenni, hogy hivatalosan végzettséget adhasson. Szerintem az Oktatási Hivatalnál érdeklődj, mert ez bonyolultabb,mint ahogy te gondolod.
2018. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!