Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit takar a “Szakirányú...

Mit takar a “Szakirányú végzettség” büfékocsi üzemeltetésénél pontosan?

Figyelt kérdés

Tehát ha bufekocsit szeretnék üzemeltetni feltétel a Szakirányú végzettség, de konkrét listát nem találtam sehol ami elogadhato ebben a kategóriában )pl hamburger előállítása és árusítása).

Konkrétan OKJ-s megnevezését érdekelnének, mint pl.

Éllmiszer, vegyiáru eladó, stb. Koszi



2018. dec. 31. 00:52
 1/4 Bak Norbert ***** válasza:

Egyebi vállalkozóként: vendéglátó eladó, Vendéglátó üzletvezető, vagy szakács, vagy bármilyen önálló jogi személy (bt, k.f.t., zrt, szoc.. szöv stb.) aminek van szakképzett alkalmazottja vagy tagja.


Bázis telephelyed van már hozzá?

2018. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bak Norbert ***** válasza:
2018. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egyéni vállalkozóként gondoltam, de nem én árusítanék, hanem napi bejelentéssel alkalmaznék valakit. Még nagyon az elején járok, abban se vagyok biztos, hogy e.v.ként tudok e "alkalmazni" másokat, még beszélnem kell a könyvelővel is, stb.


Egyelőre felmérem, hogy egyáltalán lenne e kapacitásom megcsinálni a szükséges képesítést állandó munkahely miatt, bár úgy látom, hogy sok képzés direkt hétvégente van.


A linket átolvasom.


Még semmim sincs, csak lelkesedésem, a szükséges tőke és a többlábon állás vágya :)

2018. dec. 31. 12:54
 4/4 Bak Norbert ***** válasza:
Egyszerűsített egyéni vállalkozónak nem fogadnák el törvényességi felülvizsgálaton.Előbb eleve egy haccps telephely fog kelleni ahonnan a Névig engedi kitelepülni a bufekocsit. Csak jó tanács, mert én is igy jártam az egyik üzlettel, hiába volt még a kocsi, meg arra a haccp és egyéb engedélyek, a telephelyet kicsinek találta a nebih igy költözni kell.
2018. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!