Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet ügyfélkapun ellenőrizni...

Lehet ügyfélkapun ellenőrizni egyéni vállalkozóként az iparűzési adó "bejelentettségemet"?

Figyelt kérdés
Papír alapon, postai úton bejelentkeztem önkormányzathoz és az érdekelne, hogy ezt le tudom-e valahol ellenőrizni hitelt érdemlően, hogy sikerült?

2019. jan. 4. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bemész az önkormányzathoz és megkérdezed. Ügyfélkapun csak nagyobb városokban van lehetőség lekérdezni, ha e-adórendszer. De ott is csak akkor, ha ev-ként meghatalmazod a civil önmagad, hogy láthasd az adófolyószámlád...
2019. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Közben természetesen már felhívtam az önkormányzatot, nem ez volt a kérdés.


Az a kérdés az volt, hogy amúgy lehetne-e.

2019. jan. 4. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Az önkormányzati hivatali portálhoz már majdnem minden önkormi csatlakozott, ott megnézheted.
2019. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ilyesmire gondoltam, köszönöm! (Persze a megyei jogú város, ahová be vagyok jelentve nincs fent. :) )
2019. jan. 4. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne add fel, Zalaegerszeg is csak pár napja online adós...
2019. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor Nagykanizsa is csipkedhetne :D
2019. jan. 5. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!