Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés
nagylacika nevű felhasználó kérdése:

Szeretnék egy alapítványt létrehozni amivel a rászorulókon segítenék, ennek a menetéről tudna vaIaki esetleg bővebb tájékoztatást adni akinek van ilyen téren tapasztalata?

Elég sok mindent elolvastam erről viszont hálás lennék ha vaIakinek akinek hasonló téren van gyakorlata vagy tapasztalata kicsit tudna bővebben beszélni róla hátha tud még valami plusszt mondani :)

Keress kérdéseket hasonló témában: alapítvány;létrehozás;

jan. 6. 01:17  Privát üzenet  

A válasz
Mi lesz az alapítvány célja? Milyen területen fog működni?

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 6. 11:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vettem kriptovalutát és küldtek hozzá jelszót a voucher beváltásához. Hol tudom ezt a vouchert használni, mert azt se tudom melyik oldalon van amit vettem, semmi tájékoztatást nem kaptam hozzá?
Hol kaphatok tájékoztatást angliai saját vállakozás ügyében?
Van bejelentett főállásom és mellette szeretnék vállalkozóként műkörmözéssel foglalkozni itthon. Hol kezdjem az ügyintézést? Hol kapok erről bővebb tájékoztatást?
Adnátok bővebb tájékoztatást a Lyoness rendszer üzleti (! ) részével kapcsolatban?
Van egy üresen álló üzlethelyiségem vidéken ahol lakom. Ha nem tudom bérbe adni, gondolkozom, hogy nyitnék egy kisállat eledel és kellékes boltot. Hová kell fordulnom...
Mi a menete annak, ha be akarok hozni egy márkát Magyarországra? Ebben az esetben egy kozmetikai márkáról van szó. Hogyan lehet ezt megvalósítani, mi kell hozzá? Tudna ebben...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!