Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Babysitterkedés a saját...

Babysitterkedés a saját otthonomban?

Figyelt kérdés

Milyen szabályoknak kell megfelelni az otthonomnak,hogy hivatalosan is biztonságos legyen a kisgyermek vigyázásához?

3-8 éves korosztály!

Hány gyermekre vigyázhatok egyszerre egy 60nmes lakásban egyedüli felnőttként?

Egy dajka,kisgyermek nevelői képzés elégséges hozzá?

Az étkeztetést hogyan tudom szabályosan megoldani?Csak a szülő által hozott főtt ételt adhatom oda neki,meg amit hivatalos helyről rendelek?Napközben szendvicset készíthetek én is?Szakács végzettségem nincsen.

Negatív kioktatást és beszólogatást nem kérek.

Vállalkozói igazolványom van,igaz más területen,de szívesen "terjeszkedek",ha érdemes.

Jelenleg is vigyázok gyermekekre,most viszont mindig az adott kisgyermeknél.Érzem,hogy lenne még rám szükség,de nem bírom idővel.

Ha váltanék,több gyermekre tudnék vigyázni egyszerre,illetve én is többet kereshetnék,1-1 szülőnek pedig kevesebbe kerülne egy alkalom.

Ha valaki járatos a témában,kérem segítsen!A google nem segített!


2019. jan. 9. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, az inkább családi napközi, mint babysitterkedés: [link]
2019. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kívánom ezt főállásban,reggeltől-estig csinálni,6000 kötelezettséggel.

ahogy írtam is,dolgozok,ez számomra csak kiegészítés!

A szülők úgyis a szabad hétvégékért ölik egymást,azt tapasztalom erre nagyobb szüksége van!

2019. jan. 9. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az engedélyek nem nyitvatartáshoz kötöttek. Akkor is kell, ha éjjel nappali akkor is ha heti 2 órás.
2019. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy dolgozol, azt írtad, van vállalkozóid! Az akár ingatlan bérbeadásra is lehet!

Feltettél kismillió kérdést, ami mind arra mutatott, hogy egész naposan, hivatalosan, törvényeknek, rendeleteknek megfelelően akarod csinálni!

Negatív kioktatást és beszólást nem kérsz, de a segítő szándékú válaszolót te kioktatod, viszont egy köszönömöt nem tudsz odavetni!

Ne csodálkozz, ha nem segítenek neked, vagy ha feljelent valaki ha mégis megcsinálod csana nélkül amit leírtál!

2019. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál, azok közül gyakorlatilag semmit nem csinálhatsz, az étkeztetést különösen nem. Szendvicset sem!


Azt azért gondold át, hogy mi történik, ha a kis Belzebúb beveri a fejét a lakásodban az ajtófélfába, a szülők pedig beperelnek. Semmilyen körülmények között nem csinálnám ezt saját lakásban, MINDENÉRT Te vagy a felelős!

2019. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!