Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Így dolgozhatok a saját...

Így dolgozhatok a saját vállalkozásomban?

Figyelt kérdés
Mivel nincs szakképesítésem, ezért az alkalmazottam látja el a feladatokat. A kérdésem az lenne, hogy attól a hívásokat fogadhatom én és kitölthetem az ügyfelek papírjait vagy ezt is kötelező az alkalmazottamnak?
2019. jan. 9. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Dolgozhatsz benne.
2019. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát én a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatokat látnám el, de a szakmai része, amihez nincs végzettségem azt az alkalmazottam csinálná. Egyszerű példa. Villanyszerelő cég. Én nem értél hozzá. Fogadnának az emberek hívását, plusz papírmunka és az alkalmazottam menne ki házhoz
2019. jan. 9. 20:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben írtál! :D köszönöm szépen a válaszod
2019. jan. 9. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Te is csinálhatod a villanyszerelést, annyi a kikötés amint fent írtál, hogyha nincs villanyszerelői végzettséged akkor kell egy villanyszerelő a vállalkozásba.
2019. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még villanyszerelő segéd is lehetsz, a felelősség a Tiéd.


Meg mellé verbuválhatsz burkolót festőt, vízvezetékszerelot, stb és komplett épület generál is mehet a neved, alatt holott Te csak a rendeléseket veszed fel és számlázol.

2019. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!