Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha upworkeren árulok logókat...

Ha upworkeren árulok logókat amit én ingyenes alkalmazásokkal csináltam abból lehet valami bajom? 100$ért gondoltam.

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Abból sem elméletileg, sem gyakorlatilag nem lehet bajod, ha olyan ingyenes alkalmazásokkal csináltad őket, amik engedik az üzleti felhasználást.

Abból *elméletileg* lehet probléma, ha olyan alkalmazást használtál, ami csak személyes használatra ingyenes, de a "free for personal use" fogalma akkora sávot takar, hogy alkalmazásonként teljesen eltérő, a gyakorlatban pedig a kutyát nem fogja érdekelni.

Ha drága és lopott professzionális alkalmazással dolgoztál (pl. tört Adobe suite), abból már adódhat probléma egy ellenőrzés folyamán, ha pl. egyéni vállalkozóként csinálod a dolgot.

2019. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Megvalami:hogy szokták a pénz felét a logó küldése előtt kérik? A másik felét, amikor a logó megvan?

2019. jan. 13. 02:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Számlával? Referenciamunkád van?
2019. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs, csak láttam az interneten, hogy ilyennel pénzt kerestek.
2019. jan. 18. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor hogy akarsz 100 dollárt kérni? Pláne számla nélkül?

Realitásod akkor jelenleg 5-10 dollár

2019. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!