Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Ti mibe fektettnétek be 7millió FT-ot?

jan. 12. 17:12  Privát üzenet  

A válaszok
Semmit. Nem olyan hatalmas összeg. Vegyél állampapírt, ha nem kell egy ideig.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 12. 18:08 Privát üzenet
vállalkozást indítanék belőle, akár másodállásban is. Ha jól csinálod hetente többet fog hozni mint az állampapír 1 év alatt

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 12. 19:15 Privát üzenet
Vennék egy lakást hitelre és kiadnám.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 12. 22:19 Privát üzenet
Én lakást vettem majdnem ennyiből + hitel, ki van adva.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 13. 08:35 Privát üzenet
Én most biztosan nem vennék lakást, túl van árazva a piac a millió körüli/fölötti négyzetméter áraival. Várd meg a kopogtató válságot, pár év múlva harmadáron veszel bármit.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 13. 08:57 Privát üzenet

"pár év múlva harmadáron veszel bármit"

Szép álmokat!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 13. 10:25 Privát üzenet
Győr környékén csak növekedni fognak az árak, Audi megint bővíteni akar, mikor ez megtörténik ugrás szerűen növekednek az ingatlan árak, amit még jelenleg fokoz a megemelt csok is... szóval olcsóbb biztosan nem lesz errefelé

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 13. 12:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi pénzt tudott zsebretenni az a cégvezető akinek az éves nettó árbevétele: 700millió ft viszont a pénzügyi eredménye: 7millió ft?
2004 okt.19-én vettem fel 7millió Ft-ot devizában,2007 okt.12én visszafizettem, de nem kedvezményesen. A szerződésem 2012 májusig lett volna. Nekem jár visszatérités?
7millió Ft értékű lakásra mekkora jelzáloghitelt kaphatok?
Szeretnénk felvenni 4.7millió hitelt. Kössek rá biztosítást? És milyen feltételek mellett, és mennyi lenne?
Ha szeretnék felvenni 7millió ft lakáshitelt, mennyi igazolt jövedelem kell hozzá? 25évre. és melyik banknal?
Miért ilyen rossz a helyzet? Miért van az ha én felveszek 7millió Ft-ot, akkor a tripláját fizetem vissza a banknak?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!