Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásokba lehet...

Milyen vállalkozásokba lehet viszonylag kevés tőkével belevágni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkozok azon, hogy saját vállalkozásba kezdjek. Szerintetek 2-300.000.- forinttal milyen vállalkozást lehetne kezdeni? Egy webáruházra gondoltam először is vagy egy kis büfére, ahol szendvicset, üdítőt, esetleg hamburgert lehet kapni. Mi a véleményetek? Mibe érdemes belevágni manapság viszonylag kevés pénzzel? F

2019. jan. 17. 11:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Magyarul nincs tőkéd, nincs ötleted, nincs szakképesítésed, nincs tapasztalatod?
2019. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Ceruzahegyezés.
2019. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
# Csak azt ne mondd, hogy ez Magyarországon probléma. Volt aki így kezdte, ma pedig már milliárdos... Egyébként ötletem van több is, a kérdésben is felsoroltam kettőt, ha elolvastad. Sok helyről hallom azt, hogy a nagy tőke, sokszor gátló tényező egy új vállalkozás megnyitásánál, mivel könnyelműségre adhat okot. A továbbiakban ha kérhetem, csak olyanok válaszoljanak, akik tanácsokat adnának vagy van saját tapasztalatuk! Köszönöm!
2019. jan. 17. 12:26
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, de ehhez több minden feltételnek kell együtt állnia, hogy ennyiből neki tudj vágni és stabilan működj is.


Szakértelem, kereslet, forrásszervezés, készletgazdálkodás, stb.

2019. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
200.000-ből bt alapítással együtt webáruházat, 400.000-ből büféket ( 2 üzlet, egy foodtruck ) hoztam létre.
2019. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Látjátok, mondom én, hogy nem mindig kell nagy tőke az elindulàshoz. Több ilyen történetet is hallottam már. 🙂
2019. jan. 17. 14:12
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

"Volt aki így kezdte, ma pedig már milliárdos... "


Ja, csak ő a miniszterelnök gyerekkori barátja... te kinek vagy a barátja?

2019. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, csak akik 2-300ezerből milliárdosok lettek, azoknak azért sikerült, mert volt bennük szakértelem, és egyediség.

Ha te nem tudsz MAGADTÓL kitalálni valamit amihez értesz is, hanem gyik-től várod a csodát, akkor felejtsd el szerintem.

2019. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

"Egyébként ötletem van több is, a kérdésben is felsoroltam kettőt, ha elolvastad."


Igen, az évszázad ötlete egy hamburgerest nyitni.

2019. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
A tőke is kevés hozzá, 200 000 forint semennyi pénz, egy 5 napos olcsóbb wellnesshétvége kerül ennyibe. De gondolom ezt kompenzálód a vendéglátó iparban és a vállalkozásban szerzed sokéves tapasztalatoddal?
2019. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!