Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba kezdjek...

Milyen vállalkozásba kezdjek bele, ami tutira fog legalább annyi profitot hozni, amiből egy 4 tagú család kényelmesen megél?

Figyelt kérdés
Nagymamám tavaly elhunyt,örököltem a lakását,amit eladtam (36 millió forintért).Jelenleg kamionosként dolgozom,a feleségem óvónő.Két gyerekünk van 4 és 7 évesek.Szeretnék egy saját vállalkozást nyitni itthon (Budapesten belül valahol),amivel el tudnám tartani a családomat,és kicsit többet lehetnék velük mint most.Gondolkoztam kávézóban,kocsmában,étteremben,de ezekkel eléggé tele van minden,nem tudom lenne e esélyem ezen a placcon.Milyen vállalkozásba érdemes kezdeni,és mi kell az elinduláshoz?Előre is köszönöm a segítséget!
2019. jan. 19. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Olyaamibe, amihez értesz
2019. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Rakj hozzá és vegyél 2 egyszobás lakást és add ki vagy airbnb-zz. Bár 4 főt önmagában nem tart el, de nem is lesz az h 2 hónap alatt elúszott az egész, mert a kutya nem tért be, ahogy az egy kocsmánál vagy kajáldánál simán előfordulhat pláne ha még semmilyen tapasztalatod nincs ilyenben.
2019. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Maradj meg inkabb alkalmazottnak.


Ez nem vallalkozoi szemleletre vall, ahogy irsz es kerdezel.

2019. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Airbnb-ben én is gondolkodtam,vagy szimplán lakáskiadásban.


Utolsó: köszönöm,nem hiszem hogy csak a túl nagyot gondoló és milliárdos vállalatokról álmodozó emberek a jó vállalkozók.Senki nem úgy születik hogy mindent tud.

2019. jan. 19. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

"nem hiszem hogy csak a túl nagyot gondoló és milliárdos vállalatokról álmodozó emberek a jó vállalkozók"


Kérdező, tudod van egy mondás.


Nem az a baj, hogy ha túl magasra rakod a lécet, és nem tudod megugrani, hanem ha alacsonyra, és megugrod. Az alacsonyabb cél kevesebb eredményt is hoz.


Egyébként, tény, senki nem úgy kezdte, hogy mindent tud. Viszont akik sikeresek lettek, képezték magukat valamilyen formában. Neked is ezt ajánlom, ahelyett, hogy gyakorin vársz világmegváltó ötleteket.

2019. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ennyi pénzből tuti IT fejlesztő/marketing/IT erőforrás kölcsönző céget csinálnék. Csak az a baj, h nem értesz hozzá.
2019. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A közúti áruszállításban nem fedeztél fel olyat, amihez értessz is, és jól jövedelmezhetne? Pl kamionokkal kapcsolatban, alkatrészbolt, szerelőműhely, mosó, vagy trailer kölcsönző. (Ezekhez nem értek) De jobb lenne olyan területen vállalkoznod, amire van rálátásod, ismered hogy mire lehet szükség.
2019. jan. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néztél már használtautón kamiont meg futót papi?
2019. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érts hozzá, szeresd is, tudj érvényesülni a mai társadalomban.


Annak nincs sok értelme, hogy pl én azt mondom csináld azt, amit én, mert sok pénz van benne.


Nem csak a pénzen kell gondolkodni, hanem azon is: Mennyire értesz hozzá, szívesen csinálnád-e?


Nekem 0-ból kellett indulni, de céltudatosan elértem az egész jó bevételeket apránként felfele haladva.


S vannak kiknek ott a befektetni való pénz s önmagukkal nincsenek tisztában: A megrekedtek, kik azért tartanak ott ahol, mert nem ismerik önmagukat s nem tudnak jobban érvényesülni.

2019. jan. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!