Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Van valakinek tapasztalata shopify.com-al vagy hasonló oldalakkal?

Arra lennék kíváncsi, hogy valaki csinál, vagy csinált-e már ilyesmit? Ha igen, tudnátok segíteni, hogy milyen engedélyek szükségesek stb.?

Sikertörténeteket is szívesen meghallgatok!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Dropship, Shopify

jan. 29. 11:05  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Postraderen regisztráltam, küldtem is ki termék ajánlatokat, de most visszaléptem és a kereskedési listában nem látom őket. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Help! Az...
Egy kft-nek a havi bevétele 50k. Van két tulajdonos bérminimumon akik után 160k-t kell fizetni havonta. Kinek van per volt tapasztalata hasonló szívásban? Mit lehet csinálni...
Egy pizzafutár (vagy valami hasonló) munkája az milyen? Valakinek van tapasztalata? Mennyit fizetnek érte? Nehéz ilyen munkát találni?
Kb mennyi fizetest kap egy ilyen keramia muves, fazekas? Van valakinek tapasztalata ilyen vagy ehhez hasonlo munkahoz? (lent)
Szeretnék vásárolni a logexim webáruházban vagy webshopban és nem tudom hogy lehet utána nézni, hogy mennyire megbízható. Valakinek valami tapasztalata véleménye esetleg? Van...
Egy kisebb, saját állateledel üzlet nyitását tervezem Budapesten. Milyen engedélyeket kell megszerezni? Akinek van tapasztalata hasonló üzlet nyitásáról kérem írjon.

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!