Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozás indítása...

Egyéni vállalkozás indítása csak Metro kártya miatt?

Figyelt kérdés

Nulla jövedelmem lenne (és mint vállalkozó, kiadás is csak annyi, amit a Metro-ban vásárlok).

Hogy kellene csinálni? Milyen tevékenységet tüntessek fel?

Igazából semmit sem tudok az egészről, Google sem nagyon volt segítségemre. Van bármi költsége az "egyéni vállalkozás" nyitásának, fenntartásának, ha - bevétel hiányában - könyvelőre sincs szükségem?

(Tanuló vagyok amúgy egyébként.)


2019. jan. 31. 23:25
 1/3 Napsi2019 válasza:
Szerintem nem éri meg csak a merto-ért belevágni egy olyan dologba, amit nem ismersz eléggé. Lehet hogy nem lesz bevételed és könyvelőd sem, de mit kezdesz a havi áfa bevallásokkal és az év végi adóbevallásoddal? Bankszámlát is kell nyitnod emiatt, az sincs ingyen. Apa is vállalkozó, ezért tudok róla. Szóval inkább kérd kölcsön valamelyik rokonod kártyáját, vagy egy nyugdíjasét, mert úgy emlékszem ők is kapnak.
2019. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyival nem olcsóbb a Metro, hogy csak azért, hogy ott vásárolj EV-t indíts. Ráadásul sok mindent csak nagy mennyiségben lehet venni - legalábbis amikor utoljára ott vásároltam, akkor így volt.

Amióta rengeteg online bolt meg bevásárlóközpont nyílt, szerintem alig olcsóbb a Metró (már ha olcsóbb egyáltalán), mint régen volt.

2019. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Nincs olyan vállalkozás, ami ingyen van, minimum a KATÁt fizetned kell

2. Metro kûrva drága átlagban, mondjuk van választék, de pl a tesco olcsóbb szerintem

3. Napijeggyel is lehet vásárolni ott

2019. febr. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!