Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nevét hogy kell levédeni?

Nevét hogy kell levédeni?

Figyelt kérdés

Egy megadott nevet szeretnék levédetni, amit én találtam fel (vállalati név). Elősször is honnan tudom meg, hogy nincs-e levédve már? Mint egy ilyen esetben:?

[link]

Másodszor ha nincs még regisztrálva, Akkor hol tudom levédeni, beregisztrálni, s mennyiért.



2019. febr. 8. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Védjegy.

[link]

2019. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:

Van online cégnév adatbázis pont azért, hogy lehessen tudni van -e már olyan nevű cég amit szeretne valaki, és ezt a Cégbírósági adatbázist érdemes először megnézni. Nyilvános és hiteles.

[link]


Ha ez rendben érdemes a védjegyek között is megnézni, mert lehet valaki már védjegyként bejegyeztette.

Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala

[link]


Ha ez is okés, akkor már csak a domain ellenőrzése van hátra, mert ugye az a praktikus, ha azonos domain-en fut a cég weboldala. Erre meg domain ellenőrző oldalt kell keresni.


Ha minden szabad utat ad, akkor ezt a hármat érdemes bejegyeztetni.

2019. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!