Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozási ötleted 2019-ben...

Dgianni2 kérdése:

Vállalkozási ötleted 2019-ben 15 millió forintból?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Érdekelnének vállalkozási ötletek tapasztalt emberektől vagy akár nem tapasztalt emberektől!

Az az igazság mindenhol csak a webáruházat hallom, már dunát lehet belőlük rekeszteni!

Ha van valami ötletetek megköszönném!

Helszín: Budapest lenne.

24/F



2019. febr. 11. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Én a biztosra mennék, bár nem vállalkozás, de egy kis lakást vennék, amit kiadnék albérletbe. Tudom, hogy 15m ftból nehéz lakást venni, de azért akad még annyiért.
2019. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez egy jó ötlet,és fix ötlet.

Igazad van ebben teljesen, Édesapám is ezt ajánlotta.

Viszont, én olyanba kezdenék bele ami folyamatos és "nagy" hasznot hozna, úgy értem minimum megélek belőle, és dolgoznom kell rajta, ergo főállásban a vállalkozáson dolgoznék.

2019. febr. 11. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem olyat, ami teljes munkaidős állást ad kevesebből is indíthatsz. Pl ha fodrász vagy nyitsz egy szalont, ha értesz a kajákhoz egy kis gyrosost. Én ennek ellenére is először a lakást venném meg, várnék 2 3 évet, aztán a bérleti díjból amit gyűjtöttem kezdenék vállalkozásba, így lenne biztos is, de azért meglenne az is amit szeretnél, nagy hátrány, hogy akkor várnod kell, viszont a mai világban 15 milliót a bizonytalanra biztosan nem tennék fel. :/
2019. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Köszönöm!
2019. febr. 12. 21:02
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Mit gondolsz ezt mennyiért lehetne kiadni?

Egészen igényes.

2019. febr. 12. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos a környékhez nem értek, nem vagyok budapesti, de ahogy hallottam már a garzonokat is 100 120 a minimum amennyiért kiadják, de a 36nmesre is még garzont mondanak, hogy arra gondolnak-e, vagy kisebbre is akár azt nem tudom, de ez tényleg szép lakás, szerintem ottkörül kiadható ez is, mert szépen felújított! :)
2019. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz és tényleg lakást veszel -mondjuk most hülyeség, de mindegy- közjegyző előtt írjátok alá a papírokat. Kevesebb gond.
2019. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7! Miért hülyeség lakást venni? Sajnos az árak nem fognak a mostani alá csökkenni.
2019. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

+1 a lakásnak! Albérlőt jobb esetben mindig találsz, minden hónapban egy fix összeg. Azt a pénzt pedig beforgathatod másba. Például félre rakod néhány hónapig, aztán utána nézel, milyen kis vállalkozást lehet elindítani. Pl online kereskedelem, nem kell hozzá kimagasló összeg, így ha a biznisz beindul (igaz nem kevés idő és munka) és már pluszos vagy, akkor két helyről folyik a pénz :) Aztán elkezdesz rakni valamiféle jövő tervezőt egy biztosítónál, ahol x év múlva több pénzt vehetsz ki, mint amit összesen bele tettél.


Ki tudja, lehet idővel annyi tőkéd lesz így, hogy tudsz venni még egy lakást. Aztán azt is kiadod. És meg is van az anyagi függetlenség.


Persze mindehhez nagyon sok akarat és szerencse is kell, de amíg az ember nem kockáztat, sosem tudja meg, mi lett volna HA. Márpedig aki elérte az anyagi függetlenséget, az nem egyszer rizikózott az életben :)

2019. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!