Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » KFT, BT, egyéni vállalkozás?

KFT, BT, egyéni vállalkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom rengeteg ilyen kérdés van, de nem igazán van időm kikeresgetni amire nekem pontosan szükségem van, ezért szeretném én is újra kérni a segítségeteket. :)


Olyan kérdésem lenne, hogy ha én vállalkozásba kezdek melyik lenne nekem a legjobb, ha ÁFA-s számlát is szeretnék kiállítani?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2019. febr. 24. 07:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Telefon szervizeléssel foglalkoznék. Adódott egy lehetőség egy céggel, de ők csak akkor szeretnének együtt működni, ha 27%-os ÁFA-s számlát tudok adni.
2019. febr. 24. 12:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Érthető... De hogy milyen vállalkozási forma , vagy adózási mód éri meg Neked személy szerint azt egy adótanacsadóval beszéld át az összes egyéni lehetőséget figyelembe véve és készíts az alapján pár pénzügyi tervet , hogy meglásd melyikkel jössz ki a legjobban.
2019. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. febr. 24. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!