Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan, aki takarítókén...

Van itt olyan, aki takarítóként dolgozik (vállalkozóként) a Rendi-nél?

Figyelt kérdés

Ha igen, leírná hogy milyen a munkája? Megéri vajon? Illetve a kiválasztásnak, próbatakarításnak mi a menete?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. febr. 24. 11:28
 1/2 Bence87 ***** válasza:

Én csak egy cikket olvastam erről nemrég, most megkerestem neked a linket, íme: [link]


"Ennek köszönhetően ma egy főállású, napi 8 órában dolgozó bejárónő akár nettó 250-300 ezret is hazavihet havonta, de a Rendi adatai szerint egy részmunkaidős takarító is minimum 120 ezret kereshet. A fővárosi és vidéki bérkülönbségek ugyanakkor itt is tetten érhetők, a munkadíjak tekintetében kb. 30 százalékos a különbség Budapest javára. "

2019. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Ment a zöld kéz.
2019. febr. 24. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!