Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tehetek? 1,5 éve vittem...

Mit tehetek? 1,5 éve vittem el a vásárolt, forgalomból ideiglenesen kivont autómat egy vállalkozó autófestőhöz (egy Zsigulit szeretnék gyári állapotúvá tenni).

Figyelt kérdés
Sajnos előlegként kapott 200 ezer forintot papír, tanúk nélkül. Azóta minimális munka történt rajta, hiteget, ígéri kész lesz, többször nem veszi fel a telefont. Én ritkán járok haza, Dunántúlon dolgozom. Lassan rámennek az idegeim, már egy vagyont költöttem eredeti alkatrészekre, vágyam az az autó. Én erőszakos nem akarok, nem is tudok lenni. Mit tegyek?
2019. febr. 25. 06:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Az előleget fizetési meghagyással tudod követelni rajta, Az autót meg ha másképp nem megy, akkor ingóság kiadatás per igénnyel.
2019. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!