Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol tudnék saját brandhez...

Hol tudnék saját brandhez szerezni alapanyagot?

Figyelt kérdés

Nem nagy dologba kezdenék, igazából csak néhány póló kéne, aminek a címkéjén sem valami más márka szerepel, hanem az van bele varrva, ami nekem kéne és a mintája is az enyém.

Szóval ehhez hol tudnék pólót venni?



2019. febr. 25. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűha...szerintem inkább ne kezdj semmibe, ha már itt elakadsz!


Keress rá, tudod, a Google segítségével: EGYEDI PÓLÓ meg arra, hogy SZITANYOMÁS vagy MŰHÍMZÉS.


Amúgy a legtöbb plázában van ilyen bolt. Meg is várhatod.

2019. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahol megrendeled, ott választhatsz különböző pólókból. De nagyon sok másfajta termék is van, nemcsak póló.

Tényleg neten nézz körbe, ahogy az első írta.

2019. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az ilyeneket ismerem, de ezek a címkére, ami a nyaknál van, a sajátjukat vagy valamit raknak bele és nem az enyémet, nekem meg olyan kell, ahol a nyaknál lévő belső címkén is az enyém van.

Az első volt, hogy googleztam, de mivel csak ilyet találtam, azért gondoltam megkérdezem itt.

2019. febr. 25. 14:56
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor keress egyedi munkaruha készítőt, vagy rendeld meg Kínából.
2019. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!