Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv! Mi a véleményetek erről...

Üdv! Mi a véleményetek erről a blogról? Minden véleményre kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 25. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ősztintén?

Borzalmas. Modoros, tele közhelyekkel, nyelvhelyességi és fogalmazási hibákkal.

2019. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engedd el bro. Túl sok munkád van vele és nem sok embert fog érdekelni.
2019. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Semmi eredeti tartalom, semmi újítás, semmi új ötlet.

2019. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel ilyen könnyen, de sokat kell még fejlesztened rajta.


Én blogolok, hasonló témában. A következőket javaslom:


- Hosszabb cikkeket írj, amelyben mindig egy témát jársz körbe. A pontból (kérdés, probléma) B pontba jutsz el (megfejtés, megoldás).


- Tördeld a mondanivalót, és lásd el alcímekkel. Sokkal olvashatóbb, felhasználóbarátabb lesz a tartalom.


- "Gondoltam egyszerű számozással fogom vezetni a bejegyzéseket. Szeretem a minimalista dizájnt ezért ezt láttam a legjobbnak."


Érdekesebb címeket adj az írásaidnak. Ne rólad, hanem az olvasóról szóljon. Példálózhatsz persze saját magaddal, de ne az legyen az általános benyomás, hogy csak magadról írsz.


Hogy te mit szeretsz, és mi az általános igény és gyakorlat, nem mindig esik egybe. Az üzlet kevésbé művészet, így sajnos alkalmazkodni kell a trendekhez az ilyen dolgokban.


- Rendezd témakörökbe a különböző bejegyzéseket. Az időrendiségnek ebben a kontextusban nem sok értelme van.


- Helyesírás!


Hajrá. Szeretem a vállalkozószellemű embereket, azt pedig pláne, ha néhány lefitymáló komment után sem adják fel. Persze folyamatosan fejlődni kell és lehet is. Erről szól az egész.

2019. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És még hozzátenném: képek. Szellősebbé, pihentetőbbé, látványosabbá teszi a mondanivalót.


Természetesen nem Cosmopolitan-szintű, idegesítő animált gif-ekre gondolok.

2019. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4, neked is kéne valami képzés, értelmes ember a te blogodról is lelép pusztán a látványtól.
2019. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Várom a szakszerű javaslataidat. :)


Amúgy hol láttad a blogomat?

2019. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!