Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozás indítását tervezem...

Vállalkozás indítását tervezem, elsősorban kézzel készített ékszerekkel, ugye ez otthonról végezhető, vásárokban, interneten értékesítésre. Milyen kedvező vállalkozási, adózási mód van? Esetleg aki hasonló tevékenységet végez. Ötletek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 14:21
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kata, havi 50.000.

De egy könyvelő meg tudja neked mondani és kiszámolni, melyik éri meg. Áfázol vagy nem pl.

2019. márc. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gondolom te is anyuka vagy és a gyerekek mellől szeretnél dolgozni. Én is ilyesmiben gondolkodok, de engem már leugattak. Majd azért írd meg mire jutottál.
2019. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen baba mellett itthon szeretnek vállalkozást indítani. Gyed gyes mellett katasan 25 ezer havonta. Meg tervezés alatt van. De legkésőbb szeptemberben indítani szeretném onnantol leszek gyesen.
2019. jún. 27. 14:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, meg kell próbálni. Ha meg se próbáljuk soha nem tudjuk meg bejön e. Ha mégsem lehet próbálkozni mással. :)
2019. jún. 27. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!