Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet támogatót szerezni?

Hogy lehet támogatót szerezni?

Figyelt kérdés

Olyan dologról lenne szó, hogy én nagyon benne vagyok ezekben a zenei dolgokban, de pénzem nincs, csak kapcsolataim.

Most megtaláltam életem egyik legjobb szintetizátorát, amiért nagyon sok mindenre képes lennék, hogy megszerezzem.

Szerintetek hogy tudok támogatót találni, aki ki tudná fizetni a szintit az eladónak? Nem drága, csak 120.000 Forint, és lenne egy tökéletes szintetizátorom, amivel el tudnám játszani, álmaim zenéjét. Biztos van ilyen, hiszen annyian vannak akiket támogatnak, menedzserelnek hogy valami megoldásnak biztosan lennie kell. Profi hangszer és régi álmom valósulna meg. Valahogyan biztosan meghálálnám.



2019. márc. 1. 02:10
1 2
 1/13 Mojjo ***** válasza:
100%

Vagy azért támogatnak valakit/valamilyen ügyet, mert közép/hosszú távon anyagi hasznot remélnek tőle, vagy mert közhasznú tevékenységről van szó. A te esetedben ez kettőből nulla, egyiket sem lehet ráfogni.

Röviden, tömören: senki nem fog neked csak úgy pénzt adni a szintetizátorra.

Azon kell elkezdened gondolkodni, hogy hogyan tudod te magad kitermelni ezt az összeget. Plusz munkát vállalsz, eladsz ezt-azt, stb.

2019. márc. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én egy Teslát szeretnék, mert bár nincs rá pénzem, de nagyon boldog lennék, ha egy Teslával mászkálhatnék mindenfele, kirakott könyökkel az ablakon, lássák, mennyi mindent elértem.


hát igen...vagy szarul tetted fel a kérdést, vagy te tényleg arra akarsz pénzt szerezni, hogy legyen egy 120ezres hangszered kedvtelésre...


mert ha mondjuk aztat mondod, hogy mennél vele fellépni lakodalmakba, és már csukott szemmel is el tudod játszani a hosszú fekete hajat, emiatt több pénzt is elkérhetnél, mint egy átlagos lakodalmas fellépő, abban TALÁN lenne potenciál(valahol, valakinél...)

2019. márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Erre sehogy.


Még is mi haszna lenne bárkinek ebből?


Ez pont ugyan olyan hogy én meg kinéztem álmaim autóját, csak 1,5 millió forint. Kéne egy támogató aki megveszi nekem. Am mi akadályoz meg abban hogy néhány hónap munka spórolás után megvedd magadnak?

2019. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

"Olyan dologról lenne szó, hogy én nagyon benne vagyok ezekben a zenei dolgokban,"


A gyerekem 10 évet tanult zeneiskolában, álma egy 500 ezres dobszerkó - szerinted ez érdekel valakit? :-)


De hogy ne csak negatív legyek: Ha még tanulsz és min. 15 éves vagy, akkor nyáron diákmunkával akár 1 hónap alatt is megkeresheted ennek az árát és utána megveheted. Ráadásul az egy piszok jó érzés lesz, hogy megdolgoztál érte és meg tudtad venni.

Hidd el, nem röpül a sültgalamb az ember szájába - tegyél érte, hogy az álmaidat valóra váltsd - akkor boldog ember leszel.

Ha mindig másoktól reméled a segítséget, akkor meg vagy sikerül vagy egy megkeseredett, másokat hibáztató valaki leszel.

2019. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4/4


Igazad van, ilyen "megkeseredett" emberekből már ismerek. Apukám szinte mindenről negatív véleménye van a számomra, pedig neki aztán eléggé jól megy. Vicces, de én adnék egy ilyenre pénzt is, vagy intézkednek ha megbízható az illető. Főleg mint én, még vissza is adnám ezt a pénzt, már csak részletekben, de rosszul biztosan nem járna senkisem. De igazából olyan nagy szükség lenne az ilyen emberekre, támogatásokra, hogy csak na! Ettől lenne jó az ország, és az emberek, mert megvannak azt, amire igazából vágynak. Én csak ha egy filmet nézek meg, oda van írva hogy mennyi a bevétele egy olyan filmnek, amit már 1X bìr magnézium az ember. Persze erre megkapja a 2-600 millió dollárt általában. Ez vicc. Én többezerszer használnak egy hangszert, nem csak 2órán át. Vajon hol lehetnek ezek az emberek, akiknek annyi mindenük van, hogy megéri adnia szinte bármennyit. Ez igaz kérdés, hogy hogyan éri meg az adott embereknek ez a fajta kereskedelem? Mert a döntő többségnek biztosan megérte az, hogy belépést egy ilyen bizniszbe. Valahol kéne már egy ilyen oldal, ahol az olyan emberek vannak, akiknek megéri hogy a másikkal chateljen, társalogjon. Most igazából egy ilyen oldal szervezésében vagyok benne, és ehhez is jó lenne egy ilyen szinti, hátterének. Szóval sokminden összefügg, a jó tett mindig jót eredményez. Ez valami jó elmélet, főleg ha valami milliomosok klubjában van benne az ember. Bár én inkább millióinak adtam (kellékesként) koncerteket, műsorokat, és mindig valami jót eredményezett. Kivéve mikor valami rossz megőrzése volt, és annak rossz vége lett. De ez így van, a nagy hatalom, nagy felelősséggel jár. Vagy valami ilyesmi:) de igyekszem valami hasznosat művelni, és annak olyan jó hatása lesz, hogy minden a legjobban alakul. Remélem ebben az országban is történnek jó dolgok, ha még nem, akkor annak az alapításában biztos benne leszek, ami ennek az Eredményességét teszi lehetővé, és mindenki megkapja azt, amit szeretne :) a további szép napot

2019. márc. 1. 10:51
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

"Vicces, de én adnék egy ilyenre pénzt is, vagy intézkednek ha megbízható az illető. Főleg mint én, még vissza is adnám ezt a pénzt, már csak részletekben, de rosszul biztosan nem járna senkisem."


Ez a szolgáltatás egy létező dolog. Úgy hívják banki személyi kölcsön.

2019. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
vagy áruhitel
2019. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Ez így jó eséllyel nem fog menni, legalábbis a leírtak alapján itt nincs semmi olyan, amitől egy támogatónak megérné a támogatás.

Egyébként alternatíva: MIDI billentyűzet 10e forintért és virtual synth. Annyi jó lehetőség van, ráadásul sokszor még jobbak is, mint a valódi szintetizátorok. Nem mellesleg mi is dolgozunk egy ilyenen, egy OK hangrendszer mellett olyan brutális hangzást lehet vele elérni már most, hogy kenterbe veri a klasszikus értelemben vett szintetizátorokat. És ennél vannak azért jobbak is a lehetőségek között.

2019. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

"Vicces, de én adnék egy ilyenre pénzt is"


Akkor ne magadnak vegyél szintetizátort hanem másnak.

2019. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Menj ki utcazenélni és gyűjts. Ha elég jó vagy és jó helyre mész, simán össze tudod szedni. Főleg ha olyan helyre mész ahol én is megfordulok és eltalálod a gyengém. Akkor komolyabb összegre is számíthatsz.
2019. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!