Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok támogatót keresni...

Hogyan tudok támogatót keresni a projektemhez?

Figyelt kérdés
Az alapja az lenne, hogy fogok pár témát ezekből alkotók valamit és megpróbálom eladni, legyen az online verzióról vagy fizikai vásárolható verzióról. Olyasmi támogatókat keresek akik nem csak bele fektetnek hanem egyfolytában a fejem mellett lennének és mindent meg tennének,hogy kellő ösztönzéssel meg tudjam csinálni a tervezett projektjeimet. Ha nem lenne ilyen szükségleteim akkor megoldanám egyedül,de kell nekem,higy érezzem igenis van aki hasznosnak találja,hogy egyfolytában boostoljon.

#menedzser #projekt #szponzor #feltörekvő vállalkozás
2019. márc. 1. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Erre a koncepcióra? szerintem sehogy.
2019. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak az érdekel,hol nem az, hogy mi a véleményetek
2019. márc. 1. 15:36
 3/10 A kérdező kommentje:
az válaszoljon aki tud és nem azt véleményezi mit írtam a leírásban
2019. márc. 1. 15:37
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
De tényleg sehogy. Sajnos ilyen feltételekkel nem fogsz találni.
2019. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy.
2019. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
cseszek rád majd találok máshol
2019. márc. 1. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem azt véleményezi mit írtam a leírásban"


Gondolom te is érzed legbelül hogy amit szeretnél az egy tök életképtelen dolog és nem létezik. Csak túl buta és arrogáns vagy ahhoz hogy ezt elfogadd. De azért sok szerencsét a keresgéléshez.

2019. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva azt sem értem, hogy mit szeretnél megvalósítani.

Illetve mi abban valakinek az üzlet, hogy tőkével és tudással támogat, és mellette még menedzsel is? Ha ezt akarnám csinálni, akkor felvennék pár alkalmazottat.

2019. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

@16:42


Szerintem ne is próbáld megérteni a gondolkodás módját, mert teljesen álomvilágban él. Azt hiszi hogy úgy hogy se pénze, se tudása, se egyedi ötlete, de valaki majd jön és jófejségből befuttatja őt mint vállalkozót.

2019. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Javíts ki kérlek, ha rosszul értelmezem, de akkor a koncepció a következő lenne...

-"fogok pár témát, ezekből alkotok valamit", vagyis semmilyen konkrét elképzelésed nincs;

-"nem csak bele fektetnek", vagyis pénzed sincs

-"egyfolytában a fejem mellett lennének és mindent meg tennének,hogy kellő ösztönzéssel meg tudjam csinálni a tervezett projektjeimet" - vagyis a minimális elhatározás és tenni akarás is hiányzik belőled, és olyan lusta vagy, hogy ha valaki nem figyel rád napi 24 órában, akkor nem csinálsz semmit. Ha egy általános iskolás gyerek megkéri az anyját, hogy inkább kérdezze ki a leckéből, hogy biztos megcsinálja, az oké, de nem azért fektetek pénzt egy vállalkozásba, hogy egy személy menedzsmentjére és babusgatására elcsesszek napi több órát.

El kell, hogy keserítselek, ez az utolsó pont sajnos olyan tényező, ami miatt akkor se vállalkoznék veled, ha éppen a következő Microsoft koncepciója lenne a fejedben. Az első gondolat alapján viszont nagyon nem ez a helyzet.


Válaszolva a kérdésedre: baromi egyszerűen. Találj ki egy életképes projektet, és győzz meg bárkit arról, hogy te vagy az az ember, akivel ezt az egészet meg lehet csinálni. Ha emellé egy kis befektetnivaló pénzt is összekaparsz, máris látom, hogy komolyan is gondolod, csak javít az esélyeiden. Ha ez sikerül, hidd el, a támogatók fognak hozzád sorba állni.

2019. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!