Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy működik a gyártónál való...

Hogy működik a gyártónál való vásárlás?

Figyelt kérdés
Ha én szeretnék egy raklappal veni egy termékből a gyártónál vagy a forgalmazónál kell átvenni?Előzetesen fel kell hívnom vagy csak odaállítok hogy ezmegez kell nekm?Egy bizonyos mennyiségtől adnak akárkinek vagy csak vállalkozóknak?
2019. márc. 3. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdelődd meg a cégnél hogy smint zajlik , lehet van sajåt boltjuk közvetlen ėrtékesítės pl onoine webshop kedvezménnyel ....
2019. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez a gyártó saját cég- és üzletpolitikájától függ elsősorban. Mindenképpen őket érdemes megkérdezned. Lehet, hogy pl egy raklap az neked soknak tűnik, de neki semmi, és szóba sem áll veled (pl tégla). Az sem biztos, hogy ekkora mennyiségnél olcsóbb lesz, mint forgalmazótól.
2019. márc. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Élelmiszerre gondolok!És akkor ilyenekből nem lehet a gyártónál venni 1raklaptól kevesebbet?Mármint nem 1kartinra gondolok de egy fél raklapot esetleg nem lehetne?Vagy ez is gyártó függő?
2019. márc. 4. 14:04
 4/5 Legális Technocol ***** válasza:
Adózási szempontból nagyon nagy macera egy gyártó cégnek a végfelhasználóval foglalkozni, mert véget ér az ÁFA-kör. Ha számlaképes vagy, nagykereskedőt keress, de szerintem ha van ismerősöd valamelyik élelmiszerláncban akkor a boltvezetővel ott is le tudod beszélni, hogy rendeljenek neked 1 raklapnyit az adott termékből (fogalmam sincs, hogy kaviárról vagy sajtos pufiról van szó, szóval ez azért elég képlékeny).
2019. márc. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ha nekem lenne egy nagykereskedésem akkor egyszerűbb lenne?Akkor azok hogy csinálják?
2019. márc. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!