Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehetne megvalósítani...

Hogy lehetne megvalósítani saját vállalkozással kapcsolatos ötletemet?

Figyelt kérdés
Másfél éve jutott eszembe egy ötlet, egy olyan weboldal formájában, ami jelenleg még nincs magyarországon, de igény lenne rá.Érthető okokból nem írhatok konkrétumokat.A témával már lehet találkozni, de csak felületessen.A fejemben összeált minden, a kinézet, a menüpontok, maga a tartalom, hogy tudnánk hirtelen berobbantani, a logo, cégnév, a célcsoport, minden pontossan.Tényleg hiszem, hogy működhetne, de én más irányba szakosodtam, így nem értek az informatikához.Beszéltem egy gyerekkori barátommal, aki ezen a területen dolgozik, az ötlet tetszett is neki, de elég összetett a dolog, egyedül nagyon lassan halad vele, minden szakasznak utána kell olvasson, én pedig nem tudok segíteni, fél év alatt nem haladt vele szinte semmit, ez így évekig el fog tartani, ha lesz is belőle bármi.Utananéztem, egy céggel ezt megcsináltatni olyan 2-3 millió körül lenne, ami nyilván nincs meg, ezért próbáltuk eddig így megoldani, de ez így nem megy tovább.Ti mit tennétek a helyemben, hogy próbálnátok megvalosítani?

2019. márc. 4. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Őssze gyüjteném a szükséges alaptőkét és úgy vágnék bele. Ha annyira tuti az ötlet akkor banki hitel, hiszen úgy is még térül.
2019. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ma már a weboldalak halottak. Szinte minden csak facebookon youtubeon instán létezik. Nem költenék egy forintot sem egy ilyen halva született ötletre.
2019. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Hát ma már a weboldalak halottak."


Ébresztő, a facebook, youtube, insta is weboldal. ;)

2019. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell itt az áldebilkedés. A kérdező nyilván nem fog soha olyan weboldalt összehozni ami akkorára nőne mint az fentebb említettek. Meg 2019-ben ez a lefedetlen piaci rést talált dolog azért kissé hihetetlennek hangzik.
2019. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

@11:37


Az már az ő dolga, de nem ezt kérdezte. :D

2019. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a piaci rész valóban lefedetlen, és nyilván lenne hozzá facebook oldal, és insta is, de valahova azoknak is mutatniuk kellene.ehez kellene a weboldal, amin a valódi tartalom jelenne meg.
2019. márc. 4. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem az a 2 db rossz hírem van, hogy egyrészt a társad nem tűnik különösebben tehetségesnek vagy motiváltnak az ügy érdekében (mekkora tulajdonrészt kap?), másrészt ha valóban hatalmas ötletről van szó, de ennek ellenére már fél év elteltével türelmetlenkedsz, akkor jó eséllyel nem is lesz belőle semmi. Soha.

Mi hárman egy komolyabb szoftveren dolgozunk 4 éve, az elmúlt fél évben kezdett el úgy alakulni, hogy hoz is valamennyi pénzt (kb. egymilliót havonta). Előtte 3 évig darálás, kb. egy vasat nem láttunk belőle.

2019. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Legális Technocol ***** válasza:
Egy weboldalt legkönnyebben úgy lehet megvalósítani, hogy megnyitod a Kompozert és elkezded megszerkeszteni. Majd ha scriptekre meg egyébre lesz szükséged, akkor majd profibb programokban azt is hozzárakod. Domain hosting névtől függően .hu van már pár ezer ft/évtől. Voilá: kész az álmod. Ha más csinálja meg neked 2-3 millió forintért akkor nem te vagy a vállalkozó, hanem a megrendelő. Ez is megoldható egyébként: bemégy a bankba és mondod, hogy szeretnél vállalkozói hitelt kezdő cégedre.
2019. márc. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!