Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 100 milliós terv. Szerintetek...

100 milliós terv. Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kitaláltam egy 100 milliós tervet, amit 5 év(max 10) alatt szeretnék kivitelezni.

A 100 milliós terv arról szól, hogy 5-10 év alatt 100 milliót gyűjtsek össze.


A tervem, hogy online SEO képzéseket árulok illetve SEO szolgáltatást nyújtanék saját vállalkozással.

Így a költségeim viszonylag alacsonyak.

Számításaim szerint havi 2 millió forinttal el is érhetem a célt.


A 100 millió csak egy képzeletbeli cél, amiből kb életem végéig ellennék. Jelenleg 24 éves vagyok, szoftverfejlesztőként dolgozom vidéken.


A vállalkozásom egyik alapszoftvere már kész. Jelenleg is dolgozik tesztüzem alatt pár ismerősnek.


A kérdés, hogy szerintetek reális-e a 100 millió kivett pénz 5-10 év alatt egy egyszemélyes válllakozásnál a fenti leírásnak megfelelően?



2019. márc. 4. 10:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.
2019. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha megfelelő a bevételed, akkor reális. Ha nem, akkor meg nem reális A szoftverre nem látok rá. Viszont ha átküldöd, szívesen ránézek.
2019. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Kifejtenéd, hogy szerinted miért nem lehetséges?
2019. márc. 4. 10:37
 4/21 A kérdező kommentje:

Persze, írj egy email címet és küldöm.


Persze csak vicc volt, remélem érted. :) Ha nem jelentene piaci előnyt, esetleg. De mivel egyik alapja a vállalkozásnak, így megfelelő összegért cserébe természetesen eladó. :)

2019. márc. 4. 10:46
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
2 mondatbol talaljuk ki, hogy mi lesz x ev mulva. Erre meg a tozsdecapak sem kepesek.
2019. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem értek a szoftverfejlesztéshez.

De azt látom, hogy 1 adott dologból nem lehet 5-10 évig megélni, annyira gyorsan változik a technológia.


SZóval ha mindig fejlesztesz valami újat, és az mindig jó és eladható, akkor TALÁN van esély.

Egyébként nincs.

2019. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen nem úgy gondoltam, hogy elkészítem a képzéseket és hawai. Azokat naprakészen tartanám, ahogy a tudásom is, amit a szolgáltatásnál használok.
2019. márc. 4. 11:15
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
SEO lol hol élsz te 2005-ben?
2019. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

#8

"SEO lol hol élsz te 2005-ben?"

:D

Nagyon sok hülye van ám, akiknek ezt simán el lehet adni. Na persze nem havi kétmillióért, de azért lehet vele keresni.

2019. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagy képben a SEO-val. Így nem értem miért szólsz hozzá olyanhoz, amihez gőzöd nincs.

Természetesen nem egy embertől szednék be havi 2 milliót. :)

2019. márc. 4. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!