Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy webáruháznál ha már az...

Egy webáruháznál ha már az elején fix 5-8 ezer terméket árusítanék körülbelül mennyi megrendelésre számíthatok? Árukeresőn hirdetve.

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod komolyan, hogy erre választ fogsz kapni így?


Függ, hogy miket árulsz és hogy mennyiért. Ha te vagy a legolcsóbb, nyertél

2019. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy esetleg elképzelhető az indulásnál napi 20-30 vagy akár több 100 rendelés mennyiség?
2019. márc. 4. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Ertre táényleg nem lehet válaszolni - ez egyáltalán nem így működik. Ráadásul az 5 ezer termék kezdésnek iszonyat sok, azt azért készletezni is kell tudni, stb. Ráadásul a vételek száma nem a termék számával van összefüggésben.

Nem tudom, mennyire ismered egy webáruház működését vagy egyáltalán a fenntartását, de ha nem, akkor javaslom, olvass utána - nem olyan egyszerű az, mint amilyennek kinéz. Azokat a termékeket raktározni is kell valahol - ha meg dropshippingelsz, akkor Te tartod a hátad mindenért, stb.

2019. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak vásárolni szoktam, ezért a saját szempontjaimat tudom írni.

Ha ismeretlen a webáruház, nem ott vásárolok - vannak bejáratott helyek. Az ár legyen kedvező, de ha kicsi a difi, színtén az ismert helyről rendelek. Azt már ismerem. Csak utánvétellel rendelek, látatlanba nem fizetek - ekkor viszont te, a webáruház megelőlegezed a termék árát. Előre utalás kizáró ok! Szeretem a minél gyorsabb teljesítést - 4-5 nap már sok! Jó ha van többféle szállítási mód, esetleg ingyenes szállítás /rendelési összegtől függően/. Természetesen van a webáruháznak címe, elérhetősége /e-mail cím, telefonszám/, esetleges problémák rendezésére. Ha a rendelés korrektül lezajlott, esetleg vásárolok máskor is.

2019. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elején még nagyon aktívan kell hirdetned. Az árukeresőt nem javaslom ehhez, mert ott szinte csak az ár számít.

Inkább AdWords, szakmai blogok, stb.


Nem lehet megrendelésszámot mondani, mert kérdés, hogy mit árulsz, van-e rá kereslet, stb.


Lehet nagyon sok, és túl kevés is.

2019. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Webáruház túlzás kezdésnek.


Indíts egy blogot s hozzá készíts/csatolj fb/insta...stb ahol több ember mozog kortól függetlenül.


Mutasd be termékeid s kutasd fel mennyi idő alatt mennyien érdeklődnek avagy nem.


+szert kell tenni egy "hírnévre", amihez idő kell.


De függ attól is mit is szeretnél eladni.

+ mennyire sokszorosítható/gördülékeny az elkészítése.



Én is így kezdtem. Az embereknek tetszett a 25 termék, amiket bemutattam. +játékokat indítottam: A nyertesnek pedig egyedi terméket készítettem elképzelése alapján.


Ezzel növeltem a lehetőségeket s a blog látogatottságát, ami plusz bevétel is.


Pár ilyen "akció" után elkezdtem külföldi oldalakon is felmutatni az oldalamat, ami nagyobb célközönséget jelentett/jelent.


Az árukereső viszont tényleg nem jó, ahogy egyik kommentelő is írta.


Azt ne feledd, hogy úgy dolgozz: Szeresd amit csinálsz viszont ne kösse meg a kezed a munka 24/7ben, mintha gyárban dolgoznál, mert úgy nincs értelme.

Nem csak a siker fontos.


Az elején több időt ölsz bele az még ok, fel kell lendülni, de ne feledjük:

Az ember normális esetben nem csak a pénz és siker miatt vállalkozik erre, hanem az életünk egyik legfontosabb kincsét így megoldhatja, az pedig nem más, mint az IDŐ.


Egy visszakaphatatlan ajándék.

Töltsük magunkkal, szeretteinkkel s élvezni a munkád eredményét (idővel, a nagy "felépítés utántól")


Sok sikert!

2019. márc. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azt ne feledd, hogy úgy dolgozz: Szeresd amit csinálsz viszont ne kösse meg a kezed a munka 24/7ben, mintha gyárban dolgoznál, mert úgy nincs értelme.


Nem csak a siker fontos.


Az elején több időt ölsz bele az még ok, fel kell lendülni, de ne feledjük:


Az ember normális esetben nem csak a pénz és siker miatt vállalkozik erre, hanem az életünk egyik legfontosabb kincsét így megoldhatja, az pedig nem más, mint az IDŐ."


KÜLÖN KIEMELEM ezt a részét az előző hozzászólónak, mert magam sem írhattam volna szebben.


Ez a legfontosabb dolog, amiért az egészet megéri csinálni. Csak sokan túl későn jönnek rá!

2019. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. márc. 6. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!