Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy nagykereskedést nyitni...

Egy nagykereskedést nyitni mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Élelmiszer nagyker mennyi min. tőkével kezdhető el?Erre ugyanazok a törvények vannak mint egy rendes élelmiszerhez?Még ebbe a városban nincs!Legalábbis még nem hallottam róla!Metro van 1,5órára innen de az drága annyira drága is!Ez a város ilyen 50ezres nagyságú és minden sarkon kisbolt van!Szóval mindenképp megérné de tőőke nem biztos hogy elég van!De ne túlozzatok mert láttam egy kérdést ahová az volt írva hogy egy kis élelmiszerest is 10millió amikor arra élég 5milla is bőven!De erről lövésem sincs!
2019. márc. 4. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagykert 5-10 millióért? Vicc kategória. Gondolom valami nagy "szakértő" lehetett aki kiírta. Még egy "kisebb nagykernél" is simán lehet 100 milliós nagyságrendbe számolni.
2019. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy sima kisboltra írtam az 5milliót!Olvasd már el figyelmesebben mielőtt leszólsz!
2019. márc. 4. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alap kérdésedet szerintem megválaszoltam. Nagyker 100 milliós nagyságrend.
2019. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisbolt 1 millió körül van, épp amiatt, mert nagykert meg nem feltétlen éri már meg nyitni.
2019. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!