Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miben van manapság a pénz,...

Miben van manapság a pénz, mivel érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

Gyártás, termelés? Esetleg kereskedelem? Vagy inkább a szolgáltató szektor?


Miben van a nagy pénz?



2019. márc. 8. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most minden pörög, olcsók a hitelek aki most nem képes profitot csinálni az később sem fog tudni.

Ami a legnagyobb probléma most a munkaerőhiány.

Van úgy, hogy heti szinten kapok 3-5 pincér ajánlatot Svájcból, vagy Ausztriából, úgy, hogy nem is vagyok Pincér csak csináltam már :D Minden szektort súlyosan érint a munkaerőhiány, és nem csak itthon.

2019. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Építőipar virágzik :)
2019. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
eu-s közbeszerzések
2019. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem pörög minden, vannak trendek, amelyek függetlenek a gazdaságtól. Olyan területeket keress, amelyek nemcsak most, hanem a jövőben is keresettek lesznek (például új technológia, felfutó trend), mert az biztosítja a hosszú távú növekedés lehetőségét.
2019. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!