Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes szobafestő válalkozást...

Fibbrizzo kérdése:

Érdemes szobafestő válalkozást inditani?

Figyelt kérdés
Most nagyon keresik a szakambert valalkozonal melozok csak nyugdijba megy .Valalkozok tanacsat kernem privatba megerne e ? Tudom attol fugg mekkora ismeretseg es legyen ki hivjon festeni.
2019. márc. 14. 13:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Es egyeni valalkozokent persze.
2019. márc. 14. 13:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Van szakképzettséged? Ha van, és jól dolgozol, akkor feltétlenül érdemes kiváltanod a vállalkozóit.
2019. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen jol dolgozom ha marasztal mindig a fonokom .Csak kicsit felek hogy nehezen idul majd be
2019. márc. 14. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog nehezen beindulni. Szakember mindig kell. Inkább attól tarts, hogy nem fog beleférni az idődbe a sok meló.
2019. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom vágj bele,az első 2-3 hónapra legyen félretett pénzed, amig átállsz jogilag is a maszek létre,meg hogy legyen kitartasod az első par munkad kifizeteseig, de utana 100% biztos vagyok benne,hogy örülni fogsz,hogy belevagtal. En tervezo mérnök vagyok, de ezelott majdnem 10 évig kivitelezésben dolgoztam,projektvezetokent, azt latom,hogy a szakipari munkák nagyon jóó fizetnek most,es tenyleg hatalmas a hiány,csoszerelot pl nagyítóval nem találsz akinek van szabad kapacitása idenre mar szinte, es Ugyanez a szarazepitokre,villamos stb. Szoval ha valamikor akkor most erdemes belevágni. Amire viszont kiemelten Figyelj: Korrektseg, jo munkavegzes, becsületes elszámolás, emberi oldal. Ha ezekben is jo vagy akkor életed végéig jol meg fogsz elni mert keresni fognak es ajánlani. Remelem Segítettem a valaszommal vmit:)! Udv!
2019. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. márc. 15. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó szakember vagy ilyennel mindig érdemes vállalkozni. Magyarországon régebben is, mikor volt elég melós, jellemző volt, hogy a jó szakember kevés volt. Azok, akiknek jó érzéke van megtervezni hogyan nézzen ki egy szoba, és ízlésesre megcsinálni. Ha valaki ilyen szakember, bármikor indíthat vállalkozást mert idehaza kapkodni fognak érte.
2019. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hirdess facebookon hogy festest vallasz. Legyen facebook oldalad.

Lepj be helyi adok-veszek csoportba a lakohelyednel es ird hogy inditottal vallalkozast es veszel fel megrendeleseket.

2019. máj. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!