Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megérné egy halboltot nyitni?

Megérné egy halboltot nyitni?

Figyelt kérdés
Egy kifejezetten csak vízi állatokat árusító bolt jó ötlet?Lennének külömböző halak,kagylók,polipok,rákok.Ez egy 60ezer fős városban jóötlet?
2019. márc. 15. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

NEM!!

Bp belváros - most ment tönkre a halas a piacon.

Lidl, Aldi, stb árulja ezeket - nem tudsz versenyezni velük - ráadásul a hal tipikusan az az étel, amit.

1.- keveset fogyaszt a lakosság, mert drága

2.- nagyon gyorsan romlik, állandóan frissnek kellene lennie


Ez persze csak az én véleményem. :-)

2019. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én véleményem is ez. Nem látom át, hogy miért mennék halboltba ha halat akarok venni, miért ne lenne jó egy sima Auchan ahol a többi étel is közel van.
2019. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért tartom ezt jó ötletnek mert általában a nagy üzletláncok mindennel is foglalkoznak tehát nem tudnak kifejezetten egy pontra koncentrálni és nem tudják azt nyújtani a vásárlónak mint egy erre fókuszált üzlet.Ezért járnak sokan külön húsboltba is!
2019. márc. 15. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarok kevés halat fogyasztanak más húsfélékhez képest, talán, ha éttermeket szolgálnál ki akkor megérné. Nyilván itt senki sem tudja megmondani, ha tényleg érdekel a dolog járj utána. Keress adatokat.
2019. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, elköveted azt a hibát, amit az emberek nagy százaléka tipikusan: "azért tartom jó ötletnek".

Nekem is van jó ötletem - csak sajnos a mai világban nincs realitása, nem áll meg üzleti alapon.


Gondold végig, honnan, mennyiért tudnád beszerezni (szállítási költségek, mivel polip, rák itthon nem annyira van :-) ) havi min. adó 50 ezer ft, helyiség bérleti díja, rezsi - ami nem lesz kevés a sok hűtés miatt - veszteség, stb.

Én pl. nagyon szeretem a halat (busát, pontyot, tintahalat) - csak nem tudom megfizetni :-(


[link]

2019. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten luxuscikknek számít az ilyesmi a leírásod alapján Magyarországon. Egy hatvanezres városban aligha van erre kielégítő kereslet.
2019. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:

Hát ezt így a fene tudja megmondani.

2.000.000 + Áfáért csinálok egy részletes piacelemzést, garanciával, ha nagyon szeretnéd.

2019. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!